Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velm csókolózni. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velm csókolózni. Miért?

Figyelt kérdés

A párom(22/F) a kapcsolat elején nagyon kívánta a csókomat, egyből izgatólag hatott rá.

Azóta 2 év eltelt. Most ott tartunk, hogy KÉRNEM kell, hogy adjon egy csókot. Ha kérem, mindig az a válasza, hogy ez így nagyon erőltetett. Napközben sosem kapok, csak szeretkezések alkalmával.

Mikor rákérdeztem, mi a baja, közölte, hogy néha "rosszul" csókolok, illetve, hogy rúzsozom magamat.

Elhagytam a rúzst, de úgysem kapok, és amikor szóvá tettem, azt mondta másnap, hogy ez nem igaz, szokott adni.

Amúgy nagyon ragaszkodik hozzám, minden nap bókol, elmondja mennyire szeret. Akkor mi lehet a baj? Ápolom a fogaimat, rágózom, tehát még ez se lehet.

Anno még volt egy olyan problémánk, hogy szex közben, amikor csókot adott, konkrétan nyomott neki a falnak/ágynak/ami mögöttem volt, és moccanni se bírtam. Egyszer szóvá tettem, hogy egy kicsit finomabban, de nem hiszem, hogy ez lenne a baj.

SOkszor csak szájrapuszikat kapok, sőt, 1 hétig nem látjuk egymást és utána is.

Amikor rosszkedve van akkor me számomra halál. Adtam az arcára egy puszit és láttam a szemem sarkából, hogy mikor elmentem mellette letörölte.

Régen sosem volt ilyen, sőt. Régen például imádta ha megharapom a száját, mostmár utálja.

MI lehet a baj? Mondom, ezen kívül minden rendben. Tényleg.


2017. júl. 7. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg, mi honnan tudhatnánk???
2017. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megannyiszor próbáltam, írtam is, mindig más az indoka. Nem lehet vele megbeszélni. És mivel ezen kívül minden klappol, nem akarnám eldobni a kapcsolatot, de ez meg nekem nagyon fontos.
2017. júl. 7. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a rámenős csók bejött volna. :D
2017. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen személyiségjegy, én nem szeretek csókolózni, bár ezt közöltem a barátnőmmel az elején, és megértette. Sajnos létezik ilyen, nem minden ember egyforma.
2017. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet túl nyálas lenne? :( Nemtudom.. ezt leginkább ő tudná megmagyarázni.
2017. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg nem büdös a szád, vagy rosszak a fogaid?

A legtöbb embernek hullaszagù, és ennek ellenére nem veszik észre.

2017. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valószínű büdös a szád.

Attól hogy mosod a fogad, még lehet büdös.

Én is így voltam egy csajommal, addig szekált, hogy miért nem csókolózom vele, hogy megmondtam neki.

De nem segített a többszöri fogmosás sem.

Főleg reggel volt büdös a szája.

Ezen nem megsértődni kell, hanem elfogadni, és nem erőltetni a csókot..

2017. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz fogak miatt, vagy reflux miatt lehet büdös a száj. Nem az ápolatlanság, hanem lehet más van a háttérben. Beszéljétek meg.
2017. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak akik nem szeretnek csókolózni. És annak főleg két oka van. Vagy büdös száj, vagy nyálas csók.

Ha minden rendben köztetek, akkor szerintem nem is kell ezzel a kis aprósággal elrontani

2017. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg büdös a szád. Éy itt most nem a szájhigénia hiányáról beszélek. Hanem hogy rossz egy (vagy akár több fogad) vagy van valami betegséged ami miatt kellemetlen szájszagod van ,de te nem is érzed. Csaladomban sajna van ilyen és az illető nem olyan akivel csókolóznék (mert nem olyan a kapcsolat) és neha még q meterről is kehet érezni ,de ő magán nem érzi.
2017. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!