Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Nem tudom hova tenni a kapcsolatunkat, 2 éve együtt, 2 hetente találkozunk a távolság miatt, egyetemisták vagyunk. Kiemelném, hogy csakis 2 hetente találkozunk, de akkor több napra 3-5 között ahogy időnk adja. Van hogy megkérdem, hogy nem e akar picit hamarabb találkozni 1 hét múlva mondjuk, de mindig mondja, hogy nem mert az alatt az 1 hét alatt a barátaival is van.

Velem sokkal többet találkozik mint a barátaival ez tény... sokkal sokkal többet, barátai dolgoznak, egyetemisták ugyan úgy így leginkább hétvégén érnek rá meg ritkán találkoznak hétközben amikor a barátommal mi nem találkozunk. Van, hogy csak akkor érnek rá amikor mi találkoznánk a barátommal, de akkor SOSE mondja le velem a találkozót, engem választ.

- Túlreagálom?

Sokszor rákérdeztem ezekre, mindig mondja, hogy Ő próbál hozzám alkalmazkodni és kedvembe járni, de a barátait se akarja elhanyagolni. A barátai is már mondták, h mindig velem van... engedjem el többször :D


Közös jövőnkről ritkán, de beszélgetünk pl. hogy mit fogunk csinálni, mit veszünk elsőnek, állatkák, gyerekekkel hogy fogunk bánni ilyesmik. Egyikünk sem szeret előre tervezni, úgy vagyunk vele alakul minden ahogyan kell.


Megjegyezném sose szoktunk veszekedni, néha hisztizek mert valami rosszul esik akkor így elhülyéskedünk, ki mérgelődjük magunkat, de sose bántjuk meg a másikat, minden rendben van közöttünk.


A problémám az, hogy nemtudom tényleg igazán szeret e engem, meg hogyan tudnék nála ezekre rákérdezni..

Szerintetek túlgondolom vagy rendben van a kapcsolatunk?

22L



2017. júl. 7. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor terv szerint úgy néz ki, hogy 1 hétvége a tiéd, 1 a haveroké. Szerintem teljesen korrekt. Jò lenne kilátásba helyezni, mikor költöztök össze. 2 éve együtt vagytok, nem tinik vagytok már, valamerre haladni kéne. Ha nem tudod, meddig tart ez az állapot, akkor fel fog őrölni a helyzet téged is, meg a kapcsolatot is. Itt lenne az ideje eldönteni, mit akartok egymástól. Elszórakoztok együtt, amíg nem jön jobb (közelebbi), vagy együtt képzelitek el az életet. Ha az utóbbi, akkor ideje lenne tervezni.
2017. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még mind a kettőnknek minimum 3-4 év van az egyetemből és elég messze vagyunk egymástól. :(
2017. júl. 7. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
És hogy néz ki a nyári szünet? Ha arra is van kifogása, amiért nem akar gyakrabban találkozni, akkor elköszönnék tőle. A suli meg... levelező tagozat nem opció? Vagy átkérni magatokat másik intézménybe ugyanarra a szakra? Nehezen hiszem el, hogy nincs semmilyen megoldás.
2017. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, szerinted ilyen könnyű egyetemet váltogatni?

A barátja egyáltalán nem szán rá kevés időt, attól még, hogy a barátaival is van, nem értem, miért

kéne indokot keresni a szakításra...

Kedves kérdező, szerintem a barátod teljesen korrekt és túlreagálod:) a kérdésedből az jön le, hogy szeret téged, egyszerűen csak van egy nyomás a barátai részéről is, és nem akarja őket megbántani és elhanyagolni.

2017. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat <3
2017. júl. 8. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem gondolom, hogy olyan könnyű egyetemet váltani. De miért ne lehetne megpróbálni? A kérdezőnek nem jó így. Szeretne több időt tölteni a szerelmével. Erre kell keresni valami megoldást. Ha komoly a kapcsokat, én tuti, hogy minden követ megmozgatnék, hogy többet lehessünk együtt.
2017. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!