Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők akiknek a párjuk katona,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek a párjuk katona, hogyan kezelitek a sok távollétet?

Figyelt kérdés
A parom februárban ment el katonának, azóta 4-szer talalkoztunk. Minden nap beszélunk néha skypolunk is de ugy érzem kezd kihulni. 3 éve vagyunk együtt es nem szeretnem hogy tonkremenjen a kapcsolatunk. Van esrtleg valami tanacsotok?

2017. júl. 7. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Az én környezetemben elég jól kezelik.

A férj hozza a határrról a százezreket, a szerető meg lerendezi az asszonyt.

Kell ennél több?

2017. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnalom ha csalodast okozok neked kedves elso, de igen, kell ennel tobb
2017. júl. 7. 12:28
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert két hónapja vagytok együtt.

Eljön majd az idő, mikor neked is szerető szerető hátán lesz ;)

2017. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eleg szomoru hogy ilyen gyenge ertekrendetek van. Miert olyan nehez elhinni hogy vannak meg tiszta kapcsolatok?
2017. júl. 7. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is azt látom, hogy otthon a nő megcsalja a párját. Ez sajnálatos. Dehát magára vessen, ha olyannal jön össze, aki az első adandó alkalommal megcsalja.

Na de, hogy a kérdésedre válaszoljak: az a baj, ha bevonulnál, direkt szétszednének titeket... Amúgy ez, hogy február óta 4x tali, ez iszonyatosan kevés... Nem tudom milyen beosztottságú és hol szolgál, de ennél gyakrabban haza kéne, hogy engedjék őket. De gondolom messze is laktok déltől. Oda költözni esetleg?

2017. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos az első válaszolónak igaza van.


Hiába vannak a katonák sokat távol, annyira mégse lesznek dúsgazdagok, mert bár kapnak mondjuk 2-250 -et, de gyerekek egy kamionos 4-500 -at keres, aztán ugyanúgy távol van, viszont ez már komolyabb lé - ebből a nő fenntartja magát normálisan - és a kamionos odaver, ha hazamegy és kiderül mi van ezt mindenki tudja. A katonák félnek a konfliktusoktól, mert mi van ha egy verekedés miatt megfenyítik, vagy le kell szerelni és elveszik a szolgálati lakás, máshoz meg igen keveset értenek, biztonsági őrködni nem akarnak, inkább csendben elválnak.


Persze van kivétel, csak előre nem tudni ki az... volt főnököm se gondolta volna, hogy a feleségét azért kell korán bevinni dolgozni, mert a kollégája tolja reggelente.

2017. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Változó ki hogyan kezeli, de nem is számít, mint ahogy látod az eddigi válaszok alapján.


A lényeg hogy te hogyan kezeled a dolgokat.

Ahoz hogy ne menjen tönkre a kapcsolat ahoz tenni is kell. Értem ezalatt mondjuk azt hogy esetleg közelebb költözni, vagy hogy a párod otthagyja a munkáját.

Csak idő kérdése sajnos a szeretőzés mint ahogy itt írták, illetve az hogy mikor hűl ki a kapcsolat. Ez lehet pár hónap, de akár több évtized is.

Ismerek olyan kamionos feleséget aki felnevelt egy gyereket egyedül(most 17 éves a srác), mindvégig ahoz tartotta magát hogy ő hűséges, aztán találkozott velem....

Szóval ne hidd hogy nálatok nem történhet meg akár a te részedről, akár a párod részéről.

2017. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem akarok rosszindulatú lenni, de én nem hiszek már az ilyen kapcsolatban, illetve nincs is értelme hosszútávon.

Mi távkapcsolatban voltunk, aztán ha szeretőt nem is tartott, de azért lefeküdt más srácokkal is.

Ennek már vagy 10 éve, azóta meg rengeteg ilyet láttam.

Legutóbb egy kamionos ismerősöm tudta meg, hogy a 3 gyerekből az egyik nem az övé.

Sose gondoltam volna arról a nőről, hát tessék. Másrészt ez meg a leggyengébb hazugság, hogy a nő 17 évig hűséges volt, aztán pont veled lépett félre.

Lemerem fogadni, hogy már előtte is voltak szeretői.

2017. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos sok jó valóban nem szokott kisülni az ilyen kapcsolatokból. Tetszik, vagy sem, az ember folyamatosan változik. Te is, a párod is. Ha együtt keltek, együtt fekszetek, ha naponta megbeszélitek a titeket ért ingereket, a titeket foglalkoztató kérdéseket, akkor jó esély van arra, hogy ez a változás azonos irányban történik. Távkapcsolatban azonban ez reménytelen. Ha pedig nem azonos irányban változtok, az egyenlő az eltávolodással.

A másik dolog a hűség. Az ember szereti azt hinni, hogy a hűség egy tulajdonság. Nem az! Hűek vagyunk valakihez, MERT... És itt ezernyi okot lehet felsorolni, de OKNAK lennie kell. Szerelem, vagy bármi más, de valami kell hozzá. Az sem igaz, hogy aki egyszer csal, az máskor is fog. Mindig az aktuális partneren dől el a dolog. Ha én életben tudom tartani a szerelmét évtizedeken át, akkor tudom azt, hogy észre sem veszi, hogy létezik rajtam kívül pasi ezen a földön. Ha ő fenn tudja tartani az én hűségemet, akkor mosolyoghat rám csábosan a húsos pult mögül az eladó hölgy, és tehet bármit, nem állok le vele. (Azért ezt a példát hozom, mert pont a napokban történt, pedig 58 éves vagyok!!!)

De ennek megint csak az a feltétele, hogy napi kapcsolatban éljünk.

2017. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

A párod mit mond erről? Annyit azért nem fizet a katonaság (személyes tapasztalat), hogy megérje a dolog. Nem akarlak elkeseríteni és nincs bennem rosszindulat sem feléd, de február óta 4x taliztatok ami iszonyú kevés, ennél többször haza kellene jönnie. Hol van egyébként helyileg? Az meg a másik fele, hogy rengeteg nő is van a katonaságban, nem azt mondom, hogy megcsaljátok egymást, de mi van akkor ha ezidő alatt megismerkedtek valaki mással?

Pedig sajnos ez így ki fog hűlni hamarosan...

2017. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!