Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ez történne ti bepróbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez történne ti bepróbálkoznatok újra?

Figyelt kérdés
Ha megkér titeket valaki akivel kavartatok, hogy ne keressen többé, nem azért mert összevesztetek, hanem más okokból akkor ti megpróbálnátok újra írni ha nagyon hiányozna?
2017. júl. 7. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bennem van büszkeség, méltóság. És értem a nemet.
2017. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem...minek olyan után "futni", aki nem kíváncsi rád?
2017. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Ha egyértelműen közölte velem valaki, hogy többet ne keresem, akkor ha keresném ez olyan lenne, mintha baj lenne az értelmi felfogóképességemmel és nem tartanám tiszteletben a másik kérését.

Nem akarok én saját magamnak rosszat, nem vágyom arra, hogy megalázva legyek.

2017. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi az indok?
2017. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem azért utasított el mert nem szeret hanem mert én utasítottam vissza és erre ez volt a reakciója
2017. júl. 7. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ennek így sok értelme nincs. De inkább ne csak egymást, ti minden embert hagyjatok békén ennyi ésszel :D
2017. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván azért kért meg erre,mert felfogta,hogy neked ő nem kell.A kisded játékokat meg gondolom nem szereti.Innentől kezdve neked nincs más dolgod,mint békén hagyni.
2017. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező tuti nőnemű:)
2017. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok.
2017. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
U.e a helyzet. Én vagyok a csaj, meg a lereagálós, de tudod szar ha mondjuk van valakid és még vele is vagy szóval senki nem akar tartalék lenni, meg lelkiszemetesláda, meg szerető.
2017. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!