Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes és boldog vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes és boldog vagyok mégis hiányzik néha az exem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Októberben lesz 2 éve, hogy egyik napról a másikra kidobott egy mondvacsinált indokkal. Az első néhány hónap kemény volt, főleg amikor megtudtam, hogy a szakítasunk után 2 héttel már másik pasija volt. Aztán megismertem a barátnőmet, aki egy tünemény, 100x jobb az exnél kivül/belül, nagyon összeillünk és igazán boldog vagyok vele.

Néha mégis elkap egy érzés, hogy jó lenne tudni mi van a volt barátnőmmel, néha hallok ilyen nyálas zenéket, amiknek a szövegéről eszembe jut. Utálok olyan helyekre menni, ahol vele sokszor vagy akár egyszer is jártam, mert mindig hiányzik.

Semmi esetre sem szakítanék a barátnőmmel, imádom és ő a legfontosabb, de nem tudom mindig irányitani a gondolataimat/érzéseimet.

Valahogy tudatosan el lehet érni, hogy semlegessé váljon az ex? Utálni se akarom, csak egyszerűen elfelejteni.


2017. júl. 7. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Kitalálom ez az exed volt életed első szerelme.

Nos ez normális az első szerelmet senki se tudja elfelejteni csak szimplán érdekel hogyan alakul az ő sorsa az ő élete te nélküled és ebben nincsen semmi szerintem.

Ezt nem lehet kiölni emberek vagyunk és ebben nincsen semmi baj.

2017. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy konkrétan az exed hiányzik (persze lehet), hanem valami, amit tőle kaptál, egy érzés, egy emlék, bármi.


Ezek a dolgok lehetnek nagyon banálisak is és mégis nagyon tudnak hiányozni.


Próbáld meg ezt kideríteni magadban és ha ez megvan, akkor könny(ebb)en tudsz rajta segíteni.

2017. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!