Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki azon, hogy a családomat nem látja szivesen a lakásában?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve költöztünk össze. 30 évesek vagyunk. Elégsok problémavan a kapcsolatunkban, ő elég féltékeny. Úgy látom, hogy már rég leosztotta a szerepeket, hogy mi a nő, és mi a férfi dolga a kapcsolatban. Tipikus a nőnek a konyhában a helye tipus stb. Egy faluban lakunk a családjainkkal. Az ő családja hetente jön, én körbeugrálom őket, ebéd süti kávé stb. Én az anyámmal nem vagyok annyira jóban, így ő elég ritkán jár. Van viszont egy 13 éves hugom, aki nagyon ragaszkodó, anyunem sokat foglalkozik vele, így velem beszél meg mindent, és minden vasárnap jön. Látom, hogy jól érzi magát nálun, és sokszor egész délután itt van. Párommal összevesztünk tegnap, mert amikor hazaért, láttam hogy pofákat vágott a hugomra, jól összevitatkoztunk, és azt mondta, hogy elege van már abbol, hogy hugom minden hétvégén jön, és ha ez nekem nem tetszik akkor menjek vissza az exemhez. Párommal is keveset vagyunk együtt, de hugomhoz sem járok anyám miatt. De ha hugom nem jön a párom is levegőnek néz, soha nem csinál programot, amibe hugom esetleg belezavar.
2017. júl. 9. 07:54
 1/9 anonim válasza:
100%
A hugodnak mi köze az exedhez? Nálunk amúgy ugyanez a helyzet, (én vagyok a hug szerepben) nővérem férje ki nem állhat engem, mikor náluk vagyunk folyamatosan bánt engem szavakkal és már nagyon nem szeretek hozzájuk járni. Pedig a tesómmal anno mindent meg tudtam beszélni, és nagyon fáj, hogy ő ezt nem veszi észre, sőőt nagyon gyakran a párja oldalára áll, és ketten piszkálnak. Te legalább nem vagy a pároddal elfogult és reálisan látod a dolgokat. Amúgy ezen a dolgon csak a kommunikáció segíthet. Nem tudom mi volt anyukáddal a konfliktus forrása, de szerintem beszéld meg vele, hallgasd meg az ő oldalát és jussatok közös nevezőre. (A kistesód érdekében is jó lenne, ha magad miatt nem tennéd meg) Hidd el nem jó haragban lenni! :) A pároddal is beszélj nyugodtan, kérdezd meg mi zavarja, stb. Ha meg ennyire féltékeny a rokonokra is, akkor értékeld át megéri-e egy ilyen emberrel maradni. :) Hiába a szerelem, ha valaki így kezeli a problémákat.. ez így sosem lesz egy boldog és harmónikus párkapcsolat. Remélem tudtam valamit segíteni és megoldódik a problémátok! :) 21/N
2017. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy önző majom. Láthatóan nem sok együttérzés vagy megértés szorult bele. Ha már a húgodra is féltékeny, akkor komoly problémák vannak. Normál esetben lehetne beszélni arról, hogy mondjuk van, amikor kettesben szeretne veled lenni, inkább jöjjön a húgod kéthetente. És akkor csináljatok programot EGYÜTT. (Ezt az egyet nem értem csak a részedről, miért tőle várod el.)
2017. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tőle várom el, én szeretnék kirándulni, csavarogni, vele lenni. De ő semmiben sem partner. Mióta együtt lakunk, sehol nem voltunk kettesben, még moziban sem. Heti 6 napot dolgozunk, én takarítok, főzök rá, mégis mindig ő fáradt. A húga is azt mondja az előző barátnőivel nem volt ilyen, és hogy most kicsit ki van égve.
2017. júl. 9. 08:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő lakása ? Mert ha igen,elgondolkoznék a szakításon,mert ez csak rosszabb lesz,mindent be fog neked szabályozni.Felejtsd el a szülei körbeugrálását,én inkább elmennék sétálni arra az időre,vagy lenne máshol dolgom.
2017. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bocs, a bevezetőből úgy tűnt, hogy várod, hogy a párod szervezzen programot.

Ha azóta ilyen "kiégett", amióta összeköltöztetek, akkor arra tudok gondolni, hogy vége a "kampányidőszaknak". Pont most kéne a legjobban dúlnia a szerelemnek. Van egy olyan sejtésem, hogy nem csak a húgodat nem kedveli, hanem valójában téged sem. Ha krónikus fáradtságtól szenvedek, akkor sem így viselkedek azzal, akit szeretek.

2017. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
#6 ott a pont!
2017. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Elképzelhető a párod "MÁS" programot tervezne Veled, de hugibugi folyton rajtatok lóg. Hát én sem örülnék neki, be kell valljam.

Amúgy én tervezek mindenféle programot a párommal, inkább ő az, aki lusta ilyen téren, nem akar sehová sem menni. :(

2017. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha a más program alatt a szexre gondolsz, márpesig arra gondolsz, akkor az szinte semmi. Ha épp nem fáradt, akkor össze vagyunk vitatkozva, így a kezdeti napi 2 mára inkább havi 2 :(
2017. júl. 9. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel ev alatt sikerult ennyire leepiteni a kapcsolatotokat, akkor igy 30 evesen kar az idodet tovabb vesztegetni erre a pasira.A leirasodbol ugy tunik, csak hazvezetononek hasznal. Nem ugy tunik, hogy boldog elet var rad mellette.
2017. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!