Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ebben a helyzetben megtennétek?

Figyelt kérdés

Fiúk...Férfiak válaszarà lennék kíváncsi.


A kérésem csak annyi...:) hogy kérlek őszíntén vàlaszoljatok és próbáljátok beleképzelni magatokat a szituációba!Köszi nektek...:)


Mit tennél ha alkalmad nyílna belenézni a barátnőd telefonjàba?


Mondjuk a párod elfelejtette lezárni a telefon zárolót, elment fürödni és a kádban van. Jön neki pár messenger az az facebook üzenet...és látod,hallod is mert jelzi hangosan a telefon,hogy írtak neki...te a nappaliban vagy és tvt nézel a telefon pedig a kanapén van melletted. Belenéznél? Megnézd ki írt neki? Meglesnéd a többi üzenetetét is?


Kérlek őszíntén válszoljotak, nagyon érdekelne ki mit tenne ebben a helyzetben.


Ha belenztél akkor pedig látod,hogy több férfival is beszélget, de látszólag nincs semmi köztük csak haverkodik, de a fiúk közül egy már elhívta találkozóra erre a barátnőtök csak annyit írt,hogy nem alkalmas mostanàban, de egy baráti találkozàst megejthetnek viszont jelezte,hogy van valakije. Vagyis..te!


Aki pedig üzent neki az is egy férfi és azt kérdezte tőle,hogy mit fog csinálni holnap, eljönne-e vele valahova csarogni, megihatnának egy italt. Visszapörgetbe az üzeneteket látod,hogy a barátnőd kedves vele, mosolygós fejeket küld és a szövegből megállapítható,hogy jó viszonyban vannak és talàlkoztak, nosztalgiáztak, de haveri dolognak tűnt...na persze lehet te ezt nem így látnád.



Ezután mit tennél? De kérlek racionálisan gondolkodj és most nem arra lennék kívàncsi,hogy azonnal kidobnád az ablakon, ajtón.


Hanem ezután mit mondanál, cselekednél?



Előre is köszi a vàlaszokat! :)


Férfiak válasza érdekel! :)


L/24



2017. júl. 10. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

alapból nem néznék bele a telefonjába, gondolj naivnak én ha valakivel együtt vagyok hűséges ragaszkodó vagyok és megbízom benne és ugyanezt elvárom...

azon felül nem szűnik meg a világ körülöttünk, mert együtt vagyunk és miért ne beszélgethetne barátilag másokkal?

nem néznék bele és ha még el is mondaná nem zavarna...

ha meg valaki már lenyúlja, akkor vigye, ha így el lehet csábítani minek tartsam vissza? :)


24F

2017. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
azonnal kidobnám az ajtón az ablakot
2017. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Inkább meglesném merre megy,rajtakapnám.
2017. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Erre férfiak nem sokan fognak válaszolni, max fiúk.


Férfiként nem nézegetek "mosolygós fejekes" chateléseket, főleg nem akkor amikor kimegy zuhanyozni, ugyanis ismerem a telefonja feloldó kódját.


Mellesleg a csaj sem nagyon lenne a barátnőm, mert marha gyerekes, én meg a felnőtt nőket szeretem (és ez a jelek szerint független az életkortól, mert 24 évesen azért ennél már a legtöbb nő többet tud).

2017. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

#3-as az marha férfias lenne, gondolom csuklyát öltenél, és villanypóznától villanypóznáig lopakodnál, hogy mit csinál.


Esetleg, ha nem bízol a csajban, akkor rákérdezhet, és ha nem ad kielégítő magyarázatot, akkor kidobhatod, de követni? Ehh, szánalmas

2017. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
80%

Kb 3-4 éve már meg sem fordul a fejemben. Teljes mértékben bízom magamban, illetve az aktuális páromban.


Nèzegethetném nap estig a telefonját, lenne rá lehetőségem.

2017. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem nézek bele a párom telefonjába, emailfiókjába és hasonlóiba. Mindenkinek jár a privátszféra, még egy párkapcsolatban is. Bizalom nélkül nincs értelme egy kapcsolatnak, ha meg megcsal valaki, az ő baja.


Ha valamilyen módon kiderülne számomra, hogy a párom rendszeresen más férfiakkal beszélget, az felvetne bennem pár kérdést:


Miért nem elégíti ki a tőlem kapott figyelem? Miért van szüksége más férfiakra? Önbizalomhiánya van? Figyelemhiánya van? Unatkozik? Nem veszi komolyan a kapcsolatunkat? Ő örülne neki, ha több nővel haverkodásból beszélgetnék és pusztán baráti alapon találkoznék? Szükségem van egy olyan nőre, akinek más férfitársaságra van szüksége mellettem?


Feltenném ezeket a kérdéseket a páromnak és ha nem lenne hajlandó leépíteni ezeket a kapcsolatokat, akkor szakítanék vele. Én azért vagyok egy párkapcsolatban, mert nekem az a nő fontos és önmagában is elég. Ha ez nem kölcsönös, akkor az nekem nem megfelelő párkapcsolat.

2017. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

nem nézek bele a másik dolgaiba, ahogyan a jelszavaimat se osztom meg vele.


Ettől függetlenül megbízom benne és max megkérdezem, hogy "kivel beszél ilyen nagyon", de különösebben nem zavarna.


Ha ribi és átver előbb-utóbb kibukik a dolog, ahogy előző kapcsolatomban is kibukott, anélkül, hogy bárki szólt volna, vagy bármijébe belenéztem volna :)


Sztem egy kapcsolat egyik alapja a bizalom, ha az nincs, akk nem hívom kapcsolatnak. De ez mind én vagyok...


F

2017. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Aki még nem próbálta az mindenképp tegyen egy keyloggert a nője gépére/telefonjára. Komolyan mondom utána úgy érezheted magad mint Mel Gibson a Mi kell a nőnek?-ben. Azt hiszed virágos a kapcsolatod és dúl az őszinteség? Tuti hogy le fogsz hidalni amint meglátod miket írkál.
2017. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7es válaszoló +1!


igazából csak magamból tudok kiindulni, van egy párom, pont azért adok fel érte dolgokat, olyan huncutságokat, amiket azelőtt csináltam, mielőtt összejöttünk volna, de nem csinálok olyat, mert már ő van, nekem meg ő a fontos...ismétlem magam, magamból indulok ki, én nem hoznám olyan helyzetbe, hogy gyanakodjon, pedig simán megtehetném, csak hogy pont azért vagyok vele, mert érte érdemes feladni....ezek a titkos hátsó dumcsizások, ez a rohadt sunyi módszer bárkiben benne van, mondjuk azokat nem tudom megérteni, akik teljesen megbíznak a párjukban, ez a végtelen naivitás meg sérthetetlenség érzése olyan, mint egy álomvilág

2017. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!