Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ha ilyen lenne a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha ilyen lenne a barátnőtök ti hogy éreznétek helyénvaló ez?

Figyelt kérdés

Sràcok titeket nem zavarna, ha a barátnőtök SOSEM lenne féltékeny vagy legalábbis sosem mutatta ki?


Màr már annyira bízik benned,hogy nagyon naívnak látszik, vakon bízik benned.


Elmehetsz nőkkel akár buliba, találkozhatsz bárkivel nem áll utadba,ha későn érsz haza akkor is csak megkérdezi hogy érezted magad, de mintha nem lenne gyanakvó, nem lenne bizalmatlan. Aztán az sem zavarja, zavarnà ha megöleled a nő ismerőseid, bármit csináltál sosem poblémázott, de néha már úgy érezted leto××j téged ezzel. Ha a haverokkal mentél sosem hívott fel, nem keresett sosem. Ha egy teljes napig nem vagytok együtt vagy elmegy a szüleihez pár napra és nem vagytok együtt akkor meg nem hív fel pár napig. Csak te keresed, ő mindig azzal jönne,hogy majd személyesen beszéltek, meg nem szeret telefonon beszélgetni.


Titeket nem zavarna???????Nekem tök fura,hogy ilyen a barátnőm :///


F


2017. júl. 10. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

nekem ez a normális én is ilyen vagyok

hűséges ragaszkodó és megbízom a másikban és ezt elvárom tőle is

2017. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
nem jó féltékenynek lenni, de kell egy egészséges féltékenység, ennyire naivan senki nem bízhat a másikban, úgy tenni mintha a világon mindig csak szép történik sosem történhet olyan ami rossz.....
2017. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez az alap, ha nem ilyen lenne szakítani kéne.
2017. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nincs egészséges féltékenység. Az mindig rossz. Ha okos ember vagy, tudod, hogy kiben bízhatsz meg.
2017. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszabb ***** válasza:
59%
Milyen tökéletes is lenne...
2017. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez lenne a normális.
2017. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
4-es, van benne valami
2017. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem értem őt. Nem baj ha nem féltéokeny..:// csak olyan mintha neki nem lennék fontos kicsit sem. :///
2017. júl. 10. 22:31
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

#8:

olvass utána az 5 szeretetnyelvnek és nem a féltékenységben fogod keresni a szeretetet

2017. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Az oké, hogy nem féltéklenykedik, de szerintem nincs olyan ember, aki nem az egy kicsit sem, max jól leplezi, nem csinál belőle ügyet. Az már nem normális, hogy magától sosem keres. Én rövidúton megszabadulnék ilyen nőtől, mert igénylem a kölcsönösséget minden téren.
2017. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!