Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek valóban nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek valóban nem veszik komolyan a párkapcsolatokat az elején?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja vagyok kapcsolatban egy fiúval, és én az az ember vagyok, akinek ritkán van barátja, de ha van akkor nagyon komolyan veszi az egészet. Ha választok valakit, akkor teljes mértékben elköteleződök a férfi felé és azon dolgozom, hogy jó legyen.

Ezzel szemben a barátomon azt veszem észre, hogy ő egy kicsit "beleszarik". Beszéltem vele erről, és azt mondta hogy túl komolyan veszem ezt az egészet, kicsit lazitsak. Nem az, hogy nem vagyok fontos neki meg nem lenne komoly a kapcsolatunk, csak hogy látszik rajtam én milyen véresen komolyan veszem, mintha már évek óta együtt lennénk.

Szóval például én mindig probálok időt szakítani rá, ha este 10kor érek haza és azt mondja, hogy találkozni akar, vagy menjek át akkor is átmegyek hiába kelek reggel korán, míg fordított esetben ő azt mondja hogy már késő van.

Úgymond nem nagy dolgok, tudom hogy fontos vagyok neki, ki is mutatja azért, de valóban én veszem ezt az egész párkapcsolatosdit túl komolyan? Pár barátnőm is mondta, hogy az elején általában nem szokták ilyen komolyan venni, majd aztán úgyis alakul a kapcsolat.


Nektek mi a tapasztalatotok?


22L


2017. júl. 11. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Altalaban pont, hogy az elejen szoktak komolyabban venni. Engem sosem razott le a parom, mert keso volt es volt, hogy nekem csak kora reggel volt idom egy randira, o meg aznap szabadnapos volt tehat aludhatott volna, megis felkelt kb hajnalban :D Na, ilyeneket pl 2 ev utan mar nem csinalunk. De az elejen barmit.
2017. júl. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Miért vennék?


Egy kapcsolat értékét a benne szereplő emberek összhangja, eltöltött ideje, közös élményei-élete adja. Vagyis a mélysége.


Az meg egy kapcsolat kezdetén igen alacsony.

2017. júl. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Még valami.


A nagyfateromék lehúztak együtt vagy hatvan évet nagyanyámmal. Jóban-rosszban. A nagyfater egy évvel élte túl nagyanyámat. Semmi különösebb baja sem volt az egészségével, öngyilkos se lett - épp csak "utána ment", no.


Nna AZ komoly.

2017. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ezt a srácot nem érdekled eléggé. Elvan veled, de ha igazán meg akarna szerezni, szerinted így viselkedne? Ha egy pasi már az elején sem odaadó, az később sem lesz az, sőt elég valószínű, hogy pár szex után el is tűnik vagy te dobod ki, mert úgy fogod érezni, hogy nem vagy neki fontos.
2017. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én azt javaslom kérj ki ismeretlen emberek véleményét és az alapján szakíts vele, hisz "nem vesz komolyan" látod. Véletlenül se higgy neki, véletlenül se gondolj bele, hogy valaki tényleg lazábban fogja fel az egész parkapcsolatosdit. Hallgass szépen arra, aki tudja a frankót mert már húzogatták olyan pasik, akik csak szexre mentek és vele éppenséggel pont az történt, hogy khm. lazán vette a pasi a kapcsolatot. Szerintem ne is beszélj vele többet, válassz olyat, aki szarik a saját életébe és minden pillanatban feláldozza magát érted.
2017. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
#5 hogy lehet egy kapcsolatot lazán venni? Most vagy együtt vagyok valakivel és úgy is kezelem a dolgot, vagy szingli vagyok. Azok a pasik szokták lazára venni, akik nem akarnak semmi komolyat, csak elvannak a lányokkal. Én az ilyen langyos "együtt is vagyunk meg nem is", "elvagyok veled, de nélküled is" kapcsolatoktól mindig menekültem. Vagy fontos vagyok valakinek, vagy nem, nincs köztes út. Nem azt mondom, hogy nonstop együtt kell lenni, meg egyfolytában chatelni, telefonálni, de ha a pasi este 10-kor áthívja a lányt, aki átmegy, ellenben fordított esetben már lusta a srác megmozdulni...akkor én nagyon elgondolkoznék a dolgon. Épp ezaz, hogy ha már az elején sem rajong a lányért, akkor mi lesz később?
2017. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőkènt írom, hogy lazaság ès lazaság közt is van különbsèg.

Pl. az elejèn az esetek nagy rèszèben lehet tudni, hogy egy " majd kialakul" vagy komolynak szánt kapcsolatról van szó.

A kettő közt nyilván van nèmi hozzáállásbeli különbsèg.


De alapjaiban, minden másban egyetèrtek a fenti, 53%-os válaszolóval.:)

A kapcsolat mèlysège/ komolysága elèggè függ az eltelt időtől

2017. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én párom az első randinkon megígérte nekem, hogy örökké együtt leszünk, mert én vagyok élete szerelme. Egyetértettem. Ma már rég egy család vagyunk.

Nyilván ez egyedi eset, de azt hiszem, sokat lehet sejteni egy kapcsolat elején is. Ha valaki nem sz@arik bele.

2017. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!