Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefekudtem a baratommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem a baratommal, de utana ejtettem?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok par honapja egy fiuval, de csak szeretem,kedvelem es nem vagyok szerelmes.


Nem reg lefekudtem vele. De most azon gondolkodom,hogy lelepek :/ nem nekem valo a parkapcsolat. Tul szoros a kapcsolatunk, es mar kezdek is erezni iranta valamit talan, de nem akarok. Ugy is majd jonnenek a gondok, gondolkodtam, merlegeltem es nem eri meg parkapcsolatban lennem. Csak veszekedesek lesznek,felreertesek,feltekenykedes amint leszallt a rozsaszin felho kod ez kovetkezne. Es nem! Nem kell nekem.


Csak olyan erzesem van mintha kihasznaltam volna a baratomat. Mar ossze koltoztunk egy honapja. Es most ossze cuccoltam, pakoltam minden holmimat. Nem tudja hogy reszemrol ennyi volt. Hagytam neki egy uzenetet messengeren,hogy szeretem puszilom, koszonok mindent, de nem fog ez menni.


Most mar vonaton vagyok. Nem akarok vissza tancolni, de megallas nelkul hivogat a baratom es azt mondja megfog keresni es magyarazattal tartozom neki. Felvettem egyszer a telefont es kicsit kiabalt velem, nagyon mergesnek hallottam. Nem ertem , miert nem tudja elfogadni hogy ennyi volt. Nem reg szexeltunk es most ezzel is jott,hogy csak addig kellett nekem amig elveszi a szuzessegem es utana ejtem. Normalis? Miert dramatizalja tul?


L


2017. júl. 11. 11:40
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Meg ugy csinal mintha nem tudna miert mentem el? Mondjuk konkretan nem mondtam hogy miert....:/ es meg par holmim nala maradt mert csak ket kis borondom volt.
2017. júl. 11. 11:42
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Azért dramatizálja túl, mert normáls felnőtt embereknél úgy a tisztességes, hogy megbeszélik a dolgokat szemtől szemben. Csak a gyerekagyú, éretlen, gyáva és ostoba emberek szakítanak messengeren keresztül
2017. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Rém ostoba vagy.
2017. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Izgalmas sztori...
2017. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Miert vagyok ostoba? -.- elmondtam kb hogy miert szakitottam vele.
2017. júl. 11. 11:50
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom az exed :D. Borzasztó buta módja ez a szakításnak. Ráadásul lehet, hogy még eztán fogod rágni a küszöböt, mert szerintem csak megijedtél az új helyzettől.

30/f

2017. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Valami Sziberiaba meno vonaton vagy, remelem. Minel tavolabb a normalis emberektol.
2017. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Ez itt nem a tini kategória... Hány éves vagy, 15?
2017. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%

Hogy lehet valakit ilyen gerinctelen módon otthagyni? Nem gondoltál bele, hogy esetleg ő szerelmes?

Az ilyen ribik miatt van leírva a nemem...hányinger.

2017. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Hagyjátok, tényleg nem neki való a párkapcsolat.

Majd én megvígasztalom a barátodat;*

2017. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!