Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne vele normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy 34éves pasi aki özvegy lett mert 1éve halt meg a felesége akivel 11évig volt együtt vastagbélrákban.

Ez a pasi nem tud főzni, és most él egyedül életében előszőr és hozzá volt ahhoz szokva hogy a felesége főzőtt,mosott rá egyszóval ki volt szolgálva. Most hogy életében előszőr él, a főzésen kívül mindent meg csinál mert rá van kényszerülve de a kaját rendeli vagy gyors ételeket eszik.

Én rám írt az internetes társ keresőn és csak azért mert külsőleg teljesen, a volt felesége hasonmása vagyok.

Ha ő neki ilyen a személyisége és így indul minden szerintetek normális kapcsolatom lehet vele vagy bele se kezdjek?



2017. júl. 11. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne is meg nem is. Ismerkedj meg vele, aztán derítsd ki, mennyire vonzódsz hozzá. A kiírásodbalapján csak abkülsőd fogta őt meg, ami nem jó jel, az se jó jel annyira, hogy feleséghasonmás kell neki, de ettől még lehet normális.
2017. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem zavar, hogy egy önmagát eltartani képteles férfi randizik veled csak azért, mert hasonlitasz a feleségére (és mert tudsz főzni-mosni-takaritani), akkor igen. Ezt nem bántásból irom, te tudod, hogy milyen kapcsolatot képzelsz el magadnak. Ha hosszútávon nem tudod ezt elképzelni, akkor felesleges belemenni.


(Személyes vélemény, de én hanyatt-homlok menekülnék egy ilyen csávótól. Szerintem tartalmasabb életet lehet egyedül élni, mint megalkudva valakivel.)

2017. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Annyi pozitív van azért benne még így mert a neten ismerkedem vele 1-2 napja még nem találkoztam vele.

Hogy szeret dolgozni és dolgozik. A Vodafone-nál ügyfelekkel foglalkozik.

2017. júl. 11. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Szép és jó, hogy felnőtt férfiként el kell tartania magát, és dolgozik.

Nem tudom, kikkel hozott össze a sors eddig, ha neked ez nem alap, hanem pozitívum. :(

De amit írsz, az alapján ő egy pótlékot keres a felesége helyére. Belőled annyi érdekli, hogy külsőre hasonlítasz rá, és tudsz főzni.


Aztán meg két hónap múlva ott sírsz, hogy állandóan a volt feleségéhez hasonlítgat és meg akar változtatni. Meg hogy otthon nem csinál semmit, csak egy cseléd kellett neki.

2017. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Szerintetek hány pasi mos-főz takarít rendszeresen?Még az előzőek elmennek, de én nem várnám el,hogy egy pasi magára főzögessen naponta, és ha nem teszi ezért még véletlenül sem török pálcát fölötte. Az,hogy a feleségéhez hasonló nőt keres - ilyen lehet az ideálja.

Dolgozik, ahogy írod,nem azért keres társat,hogy valaki rendet tegyen körülötte, hanem azért, mert társas lény.


Nincs ebben semmi hiba, ezek alapján amit írtál szerintem ismerd meg jobban, adj Neki esélyt erre!

2017. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Vodafone-nál dolgozom programozóként és imádom a munkámat, de nem gondolom, hogy ez egy akkora plusz lenne, mintsem inkább a minimum.
2017. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Még ha bele is mennél ebbe a megalázó helyzetbe, maximum feleségpótlék leszel az embernél, más nem, enyhíted a gyászt egy kicsit legfeljebb. Egyáltalán hogy jut eszedbe egy olyan emberrel ismerkedni, aki nyíltan csak ezért írt rád, mert a volt feleségére hasonlítasz? Az meg, hogy dolgozik valaki pedig alap, már megbocsáss, nem valami különleges pozitívum. Láttál te már tényég normális embert, tényleg normális párkapcsolatot? Mert az írásod alapján erősen kétlem.


Semmi jót ne várj ettől, jó nagy marha vagy, ha folytatod ezt az ismerkedést.

2017. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedtél meg vele a neten?
2017. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen egy netes társkereső oldalon de ez fontos?
2017. júl. 11. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik ez a férfi akkor ismerkedj meg vele jobban. Szinte még semmit nem tudsz róla csak pár dolgot. Adj egy esélyt, nem tudhatod mi sül ki belőle.
2017. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!