Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok ennyire féltékeny lenne? Hogyan tudnám végre elérni nála, hogy alaptalan az egész?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal nemrég óta vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást és minden tökéletes, de tényleg!

Azonban az utóbbi időben borzasztóan féltékeny lett, már-már túlzóan!

A fb-n még anno az exem kommentelgetett a képeim alá (pedig akkor már hónapok óta nem is voltunk együtt!) de ez még mind a mostani kapcsolatom előtt volt! Amikor összejöttem a párommal, akkor kitöröltem az ismerőseim közül, hogy ne menjen a vita... Most megy a vita hogy én akkor még biztos együtt voltam vele és kamuzok, pedig nem!

Eddig nem volt ilyen, most meg borzasztóan féltékeny már csak attól is ha valaki rám néz! Nem akarok vele veszekedni, viszont ez így nem okés!

Ő azzal magyarázza hogy az előző kapcsolataiban mindig befurakodott egy ex, de én sosem jöttem össze újra az exemmel, mégis azt hiszi hogy nekem jelentenek valamit...

Kérlek segítsetek!



2017. júl. 11. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjad már a pasim képes felhívni anyámat is ha én éppen nem veszem fel neki a telefont hogy hol vagyok mit csinálok kivel vagyok.
2017. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
A feltekenyseg az alacsony önbizalombol fakadt. Max. ezen tudtok dolgozni. En tutira nem viselnem el, az exem a vegen mar odaig vitte, hogy elöirta milyen ruhat vehetek fel ( nem erdekelt, ö meg duzzogott), mit sportoljak, kivel tartsam a kapcsolatot stb.. En vegig hüseges voltam, ö meg vigan felrejarogatott a hatam mögött, az nyilvan nem volt baj..Ugyhogy en megfogadtam soha többet feltekeny pasival.
2017. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lehetne megbeszélni, szakítanék. Nem tudnám elfogadni, ha hazugnak tartana. Ha nála a bizalom semmi, az sajnálatos.
2017. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva azért, az egész gyik arról szól,hogy ki kire miért féltékeny egy pàrkapcsolatban. Be#rád b#meg erről szól egy kapcsolat? Komolyan már semmi màsról nem olvastam itt a napokban csak erről.


19/L

2017. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Volt féltékeny exem (ezért is lett ex), soha de soha többet. Lehet nyolcmillió jó tulajdonsága, egy olyan bizalmatlan alakkal nem kezdenék, aki rám vetíti ki a korábbi csalódásait (ami ritka nagy aljasság, amíg valaki nem lép túl a sérelmein addig ne kezdjen kapcsolatot, kész és pont), aki valami lotyónak gondol, akit csak úgy el lehet csábítani, aki kinézi belőlem, hogy félrelépnék és aki ezen hisztizik. A féltékenykedés számomra az egyik legnagyobb aljasság, amit el lehet követni egy párkapcsolatban (egy szinten van a megcsalással nálam) és nincs rá elfogadható mentség. Soha nem a szerelemről szól, önértékelési gondokról, önbizalomhiányról, hibás kötődési mintákról, birtoklási mániáról annál inkább, szóval én kösz, de kihagynám, senki nem ér annyit, hogy tönkretegyem magam mellette (és egy ilyen ember mellett nincs más opció).
2017. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

"kitöröltem az ismerőseim közül, hogy ne menjen a vita"

Veszekedés*. Vitával egymást, magatok ismeritek meg jobban s javítjátok kapcsolatot. A vitát vágyja ember egy kapcsolatban.


Ez nem megoldás. Ha nem akarsz problémát, ne probléma létfeltételét szüntesd meg, hanem probléma okozó tényezőit.


Ha nincs helyzet ahol a probléma létezzen, attól még a probléma van, csak passzívan.., nem lesz megoldva s legközelebbi esélynél aktív lesz. Problémát megoldjuk, megszüntetjük, nem késleltetjük. Ezzel csak szerelmünk és saját magunk, és kapcsolatunk fejlődését lassítjuk.


Ráadásul teljesen értelmetlen volt. Volt kapcsolatod. Miért baj, tudja?


"Most megy a vita hogy én akkor még biztos együtt voltam vele és kamuzok, pedig nem! "

Beszéld meg vele.


"mégis azt hiszi hogy nekem jelentenek valamit... "

-Beszéld meg vele, lássa mennyire általánosít. Mindenki különböző, ne rakja rád általános tapasztalatait múltból.

-Ha kapcsolatban vagytok, bíznia kell benned, különben mi értelme együtt lenni? O.o

-Megmutathatod neki, te senkivel se beszélsz múltadból s kb vagy éppen semmit jelentenek neked.

2017. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!