Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elutazott pár napra, és ezalatt egyszer sem írt, tegyem ezt szóvá neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy egészen friss kapcsolatról van szó, pár hete vagyunk még csak együtt. Eddig tökjól működött minden, bár kissé korábban is zavart az, hogy ritkán ír, sokszor csak este, és akkor is pár mondatot váltunk. De mivel rendszeresen találkoztunk, így ezt lenyeltem. Viszont az már tényleg zavar, hogy ő pár napig simán elvan úgy, hogy egyáltalán nem beszélünk?

Szeretném neki szóvá tenni, de nem tudom mi sülne ki a dologból. Friss kapcsolat ez még, nem tudom mennyire lenne jó ha ezt a dolgot szóvá tenném neki.

Nem akarok vele szakítani, de ha az neki normális, hogy egyáltalán nem beszéltünk, az számomra elég rossz.


22L


2017. júl. 11. 17:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%
Milyen gyakran szoktatok találkozni?
2017. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hetente kétszer, és abból egyszer mindig ott alszom nála úgy, hogy még a másnapot is együtt töltjük ha ráérünk.
2017. júl. 11. 17:11
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Ezt szinte mintha én írtam volna ki amúgy. Nemrég dobtam egy ilyen srácot, mert furcsa volt, hogy a heti 1-2 találka mellett nem igényli, hogy napi szinten beszélgessünk, vagy csak este kicsit. Ez vagy azért van, mert nagy a szabadságigénye, viszont ebben az esetben nem passzoltok össze, mert te mindig szenvedni fogsz, hogy keveset foglalkozik veled - a másik lehetőség, hogy nem igazán érdekled. Tedd fel magadnak a kérdést: egy szerelmes pasi így viselkedne?


Szerintem amint lehet, beszéld meg ezt vele, de változásra ne nagyon számíts...tudom, mert nem egy ilyen "pasim" volt már, ezek a "kapcsolataim" nemis voltak hosszú életűek, max 2-3 hónapig bírtam. Szakításkor nemis nagyon ellenkeztek, konkrétan szartak rá. És ne azért keressen valaki gyakrabban, mert te arra kéred, hanem azért, mert kíváncsi rád.

2017. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nekem is volt ilyen párom és ez volt a fő ok amiért dobtak, mert úgy éreztem, h ha most az elején ilyen kicsi az érdeklődése felém, akkor mi lesz később? Persze a szakításkor mikor gondolkodási időt kértem, akkor jött a csokrokkal meg a szerelmes kézzel írott levelekkel. Ekkor döntöttem úgy, h tényleg pontot teszek a végére, mert nekem nem kell egy olyan férfi aki akkor kapálódzik amikor xarban van... :) Jól is döntöttem, mert nem bántam meg a szakítást
2017. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem férne bele. Nagyon gáz, ha napok alatt nem hiányzol neki. Mert nyilván akkor keresne.

Nem voltam még ilyen helyzetben, de tudnám egyből, hogy nem ő az igazi.

2017. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

én pasiként nem tudnék nem írni...


ha munka után nem tudom megoldani akk este mindenképp.

2017. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen volt. Ő nem igényli, hogy naponta beszélgessünk, de úgy 1 évig elvoltam így én is, de aztán kicsit kiakadtam és mondtam neki, hogy nekem azért fontos, hogy naponta, de nagyon max. 2 naponta váltsunk pár szót. Szólj neki, mert valószínűleg neki az atermészetes, hogy nem beszétlek, mert neki az az igénye és lehet, hogy fel sem merül benne, hogy neked nem.
2017. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Te írtál neki akkor és nem válaszolt?
2017. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
#7 mi lesz így, ha összeköltöztök? Én egy ilyen emberben nem tudnék megbízni, ha napokig nem kíváncsi rám, akkor minden lehet, csak szerelmes nem.
2017. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én is olyan vagyok, mint a barátod, nem igénylem a napi kapcsolattartást akkor sem, ha halálosan szerelmes vagyok. Én is simán elvagyok pár napig úgy, hogy egyáltalán nem beszélgetek senkivel, főleg, hogy chatelni és telefonálni elképesztően utálok.


Mások vagyunk, nem lehet mindenkire ráhúzni ugyanazt a viselkedésformát és ugyanazokat az igényeket, ennek nincs "normája" - ill. azt lehet normálisnak mondani, amiben a két fél megegyezik. Ez a "biztos nem is lehetsz szerelmes, ha kibírsz x napot beszélgetés nélkül " maszlag (amit annyiszor olvasok itt) elég nagy korlátoltságra vall, mert egyáltalán nem mindenki lesz tapadós ha szerelmes, sőt. Attól még, hogy a nagy többség az, és attól még, hogy valaki ragaszkodós típus még egyáltalán nem jelenti azt, hogy ez valami univerzális igazság amit kivétel nélkül mindenkire rá lehet húzni, felejtsük már el ezt.


A férjem is olyan típus, mint én, anno távkapcsolatban sem beszéltünk minden nap, de már az elején megbeszéltük, hogy egyikünk se az a chatelős típus, így nem is volt ebből semmiféle konfliktus.


Az egyetlen célravezető dolog az lenne, ha elmondanád neki, hogy neked több igényed lenne a kapcsolattartásra, őszintén és egyenesen viszont ami nagyon fontos, hogy mindenféle vádaskodás nélkül. Ne hibáztasd vagy vágd a fejéhez, hogy biztosan nem érdekled, hanem inkább mondd el neki azt, hogyan hat rád az, ha nem beszélgettek, milyen rosszul érzed magad tőle és kérd meg, hogy erre az igényedre figyeljen oda. Ha szeret téged, akkor menni fog neki (még ha nem is biztos, hogy azonnal), ha meg egyáltalán nem érdeklik az igényeid, akkor nem kár egy ilyen emberért, elhiheted. Sok sikert!

2017. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!