Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy ezért kiakadt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ezért kiakadt a "párom"?

Figyelt kérdés

Azért írtam idézőjelben, mert ez még elég friss, nem is igazán vállaljuk még fel, ennek megvan az oka.

Szóval a szitu a következő, tegnap reggel elromlott a mosógépem, amit mondtam is neki, ő pedig azt mondta, szól egy haverjának (akit amúgy én is ismerek), este majd felugrik, megcsinálja. Jött is a srác, pont akkor, mikor itt volt a vihar, szegény teljesen szétázva, csurom vizesen ért ide esernyő nélkül, adtam neki takarót meg főztem teát, mert mondta, hogy egyébként is beteg. 2 órát vártunk, de nem ment el a vihar, és mindenféle hátsó szándék nélkül felajánlottam, hogy ott a kanapé, nyugodtan aludhat itt, ne induljon el ebben az időben. (Tőlem messze lakik) Először nem akart, de aztán mondta, hogy csak akkor, ha tényleg nem zavar engem. Reggel korábban ébredtem, csináltam reggelit, neki is, utána ment el, a kapuban pedig összefutott a párommal, aki hozzám tartott. Ő persze kérdezősködött, és láttam, hogy mennyire féltékeny, hiába mondtam neki, hogy semmi az ég világon nem történt, szerintem nem hiszi el, folyton azzal jön, hogy "jóképű", és tudja, hogy ezt én is észrevettem. Azóta cinikus, mindig erre terelődik a téma, állandóan beszólogat, nagyon nagyon idegesít. Most, hogy tudom, hogy így reagál egy ilyenre, nyilván többet nem fog előfordulni, de akkor is kicsit túlzásnak tartom ezt a reakciót. Igaza van, vagy szerintetek is túllihegi?


2017. júl. 11. 19:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Túllihegi.
2017. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az a minimum, hogy iylen esetben felhívom a párom, hogy mit szólna ehhez a szituhoz. Ha nem futnak össze, mikor megy el a srác, akkor nem is szóltál volna neki, inkább elsunnyogtad volna, így jogosan gondol rosszra
2017. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Elég hülye szitu, de ő alkította így.

30/f

2017. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
2-es, úgy érted, hogy a kérdező nem döntheti el önállóan, hogy ki alszik a lakásában, hanem el kell számolnia új lovagja felé?
2017. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Igen, normális kapcsolatban nem normális, hogy egy "ismerős" férfi csak úgy ott alszik a nőnél, pláne ha nem szót elötte a "párjának" is. Ez alap
2017. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Alapja a háznak van barátom, a baromságaidnak viszont nincs teteje. Csak olyan férfiak akarnak így ledominálni egy nőt, akik belül maguk is tudják, hogy kevesek ahhoz, hogy egy nő hosszabb távon kitartson melletük.
2017. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok a barátnőd és férfi sem vagyok, de a kommentjeid alapján te sem, csak egy kisfiú, akinek sosem volt még barátnője
2017. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
Ha nő vagy, akkor meg annyi a helyzet, hogy jól becsicskultál valami férfinak.:) Sima Stockholm szindróma. Nem baj, nem szégyen ez. Mesélj még és mindjárt kiderül, miért képviseled ezt a badarságot, amit tolsz.
2017. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Én azért megértem, és egyáltalán nem baromság. Egy fickó ott töltötte az éjszakát nála, amiről úgy szerzeťt tudomást hogy reggel összefutottak. Azért elég furi helyzet.
2017. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9%
És kit érdekel h vihar volt? Cukorból van? Én biztos nem ajánlottam volna fel egy majdnem idegennek h aludjon nálam. Ha ennyi esze van h viharba esernyő nélkül betegen elindul....
2017. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!