Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton hívogat a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton hívogat a barátnőm és különös megérzése van h általában mindig zavarjon . Mit lehet tenni? Kicsit részletesebben leírtam h jobban lehessen megérteni

Figyelt kérdés
Sziasztok , A barátnőmmel már lassan 5 éve vagyunk eggyütt, tervezgessük az összeköltözést. Elég elfoglalt ember vagyok minden nap be osztom a tennivalókat , eleg stresszes is vagyok közbe ez miatt , állandóan csinálok valamit es nem szeretem ha megzavarnak benne. Na de itt jön a bibi állandóan mikor bele merülök valami tennivalóba akkor ő megzavar . Ha munkába vagyok azelőtt felhívom megmondom , h munkába vagyok kérlek ne hívj ,majd hívlak mikor haza érek, úgyis felhív . Ez igy megy 5 éve . Általában tűröm aztán egy hónapba egyszer veszekedek vele eggyet . Volt ra példa h higgadtan is elmagyaráztam h ne hívjon annyit mert zavar . Erre o be sértődött es azt mondta, h milyen dolog az h en a barátnőmnek azt mondom h zavar ha hív stb . Állandóan ez van nem tudom h kezeljem ha szépen mondom nem érti meg ha csúnyán akkor megsértődik es azert nem hív 1 hétig annyit . Utána kezdődik elölről , mit lehet csinalni ? Szeretem ő is engem de mostmár a türelmem kezd elfogyni . Elnézést a helyesírásért telefonról írok mindent javit ki jól. 24 f és 28 L ő idősebb de sokszor ugy érzem h meg gyerek es nem tud felelősséget vállalni

2017. júl. 11. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én 28 éves párom se tud felelősséget vállalni..mi van ezzekkel istenem? Hát én még megpróbálnám azt hogy "imádlak szeretlek életem, de a munkában mostantól nem veszem fel a telefont mert elveszed a figyelmemet a munkáról és utána csak rád tudok gondolni" ez aranyos is és nem hazudsz mert tényleg rá gondolsz csak inkább azt hogy mi a francért nem érti meg xd ha ezen is besértődik akkor hülye. Ez után lehet hogy hívni fog ugyan úgy, de ne vedd fel. Ha felveszed akkor mindig azt gondolja majd hogy dehát akkor csak nem zavar annyira. Ha meg besértődik akkor mond meg neki hogy előre megmondtad. Meg nekem volt olyan hogy a barátom vagy 4x hívott a munkában és utána megtiltották hogy felvegyem. Eljátszhatod ezt is.
2017. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

szerintem buta a lany ha azutan sem erti meg, hogy tobbszor elmagyaraztad neki


mi 14 eve vagyunk egyutt es 9 eve elunk egyutt

sem osszekoltozes elott, sem utana nem hivogattuk egymast a munkaban, mert nem azert jarok melozni, hogy vele fecsegjek


amikor ugy alakult hogy ebedszunetben egyedul voltam neha felhivtam, amikor neki mentek el a fonokei es nem volt bent mas csak o meg nehany kollega, akkor o is ramcsorgott, de ha teged zavar es a csaj ezt nem erti meg, akkor nehogy osszekoltozz vele, foleg hogy 5 eve ezt csinalja...

2017. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Buta a lány nagyon...
2017. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szívem dolgozom, kérlek ne zavarj, hacsak nem vészhelyzet. Ha ezt nem tartod be lesz egy külön számom amit nem fogsz ismerni, amikor munkában vagyok és egy amikor nem."

Ha csesztet, akkor veszel egy másik simet és azt használod amikor munkában vagy. Öreganyámnál bevált. Egy hónap múlva hagytam abba próbaképp a váltogatást és érdekesmód utána csak olyannal hívott, ami tényleg komoly.

30/f

2017. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne vedd fel a telefont. Egyébként ő nem dolgozik, hogy ennyire ráér? Vagy ennyire eltérő a beosztásotok? Unatkozik? Ellenőrizget? Vagy miért hívogat ennyit?
2017. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem unatkozik , amig munkába van csak szünetben hív fel mikor haza ér általában pihen egy órát aztán kezdődik minden órába, másfél órába cseng a telefon . Az a baj , nem csak munkával töltöm az időt el járok terembe , munka este meg tanulok . Mikor ugy van idom szívesen beszélek de nem napi 10 szer . Általában azzal hív , hogy mit csinálok mikor tudja h dolgozok :))
2017. júl. 11. 23:36
 7/14 A kérdező kommentje:
Általában tudja h mit csinálok a napi feladatok között ha nem ugranak be apróságok akkor fel szoktam hívni elmondom h minek kezdek neki stb de neki ez nem eleg felhív akkor is mikor éppen lefoglalom magam valamivel .
2017. júl. 11. 23:38
 8/14 A kérdező kommentje:
Általában ugy néz ki h tegyük fel haza erek melobol, eszek vagy éppen nem felhívom hogy haza értem készülök enni , vagy most fejeztem be a kajalast , megkérdezi mit fogok csinalni mondom fogok neki tanulni . Beszélünk meg valamit aztán mondom h később beszélünk fogok nemi tanulni vagy éppen másnak barkacsolni akar . Általába nem telik el 1 ora es mar hív h mit csinálok ....
2017. júl. 11. 23:41
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen irritáló ragacs emberrel biztos nem tudnék együtt élni...főleg, hogy nem ő itt a 24 éves. Ha megbeszélni se lehet vele, akkor még rosszabb.
2017. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fish1 ***** válasza:
Ezt csak következetességgel tudod leépíteni. Kb. amit előttem írtak már, hogy nem veszed fel, stb. Lényeg, hogy húzd meg a határokat. Ha nem teszed meg, ugyanúgy folytatja, mert nincs következménye.
2017. júl. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!