Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová meneküljünk tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová meneküljünk tőle a gyerekeimmel egy agressziv beteg ember?

Figyelt kérdés
Huh hát ez hosszu lesz és most nem figyelek a helyesirásomra.....Nah kezdem azzal hogy 7éve vagyok együtt a férjemmel van két gyerekünk egy 6 éves és egy 6hónapos...borzalmas a kapcsolatunk szerintem naprol napra bár ő szerinte nekem mi problémám is lehetne semmi nekem nagyon jó mert itthon vagyok és csak azért pénzt kapok mert ülök!!!!!!!!!!!!!volt már részéről megcsalás ebben a kapcsolatban bántalmazás felém.......most eljutottam már oda hogy folyamatosan az öngyilkosságon gondolkozom mert már nem tudok mit tenni próbáltam megváltoztatni de nem tudom azt mondja hogy én egy semmi vagyok egész nap itthon vagyok és 5forint értéket nem csinálok...a mindennapjaim abbol állnak hogy ő elmegy muunkába és már akkor amikor még itthon sincs én már azon idegeskedem hogy most ugyan miből fog belém kötni mi nem fog neki tetszeni....azt mondja én nem állok ugy hozzá hogy az jó legyen....pedig én ugy érzem hogy akármit csinál dolgozik itthon én minden ben megpróbálok neki segiteni pl füvágás,fabehordás 6 köbméter),vagy furoikolom neki a betont vagy a szerszámosát rendezem de tudnék még irni ezer dolgot ami az ő dolga lenne de én megcsinálom csak hogy neki ne kelljen.de ő ezeket észre sem veszi...egyáltalán nem becsül pedig magyarul a segge kivan nyalva ezt arra értem hogy pl a legutolsó zokni levan huzva a lábárol a legutolsó kanál a kezébe van adva hogy egyen meg stb....már nem birom a fejembne ezt a gondolatot hogy egy semmi vagyok tönkretettem az életét jobb lenne ha nem lennék stb...mondom neki hogy elmegyek akkor csak annyit mond és hova mennél....??mert sajnos nincs hova mennem egyáltalán anyukám meghalt apámnak meg van uj családja...de egyébként sem mernék tőle ilyen ismert helyre menni mert rettegek tőle...állandóan kiabál mindenért ha egy légy van a lakásban még azért is....szóval mit tegyek??vagy megölöm magam vagy elviselem ameddig birom vagy megszökök a gyerekekel csakhogy nincsen hová...reménytelen a helyzetem....mit tegyek hogy álljak akkor hozzá én vagyok a hibás??

2017. júl. 12. 07:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
És mindez az elmúlt 15 hónapban történt, igaz? Azelőtt minden rendben ment, igaz? Mert meg sem fordul a fejemben hogy felcsináltattad magad másodjára úgy, hogy ilyen állapotok uralkodnak.
2017. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
hát igen kedves segitőkész kommentelő 1éve lett ennyire rossz körülbelűl...egyébként meg mindegy fel akarom e csináltatni vagy nem mert hiába nem akarok szexelni vele addig huzgál magához meg jön utánam bármit csinálok még azt mondom jó csak legyek tul rajta
2017. júl. 12. 08:08
 3/31 anonim ***** válasza:
70%

1es, persze, szúrj még oda, mert nincs elég baja amúgy is. Gondolod, hogy ő evvel nincs tisztában? Gondolod, hogy ilyen helyzetben az anyagiak nem a férje kezében vannak, es rábízta a védekezést?


Kérdező, hívd fel a NANE segélyvonalát (0680 505 101)

2017. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%

Nehéz helyzetben vagy, hisz egy 6 hónapos baba mellől dolgozni sem tudsz még elmenni, de két dolgot tudok javasolni.Beszélj édesapáddal, mondj el neki mindent.

A másik a Nane segélyvonala.

Az öngyilkosságot verd ki a fejedből, a gyerekeid csak Rád számíthatnak.

Ha a pici nagyobb lesz, bölcsibe be tudod adni, el tudsz menni dolgozni, elválsz, a "kedves" apuka fizetheti a gyerektartást, Te pedig új életet próbálsz kezdeni.

Sajnos baromi nehéz lesz, de erős vagy, és a gyerekeidért menni fog!

Kitartást kívánok mindenhez!

2017. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20%
Az 1.-nek nagyon is igaza van, megerdemled a sorsod, nem tudlak kicsit sem sajnalni
2017. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan azért ilyen, mert tudja, hogy nem tudsz hova menni.

Egyrészt azért, mert megteheti, te pedig hagyod, hogy cserébe ne kerülj az utcára.

Meg talán azért is, mert azt akarja, hogy te hagyd ott, ne legyen az, hogy ő dobott ki két kisgyerekkel.


Ebben a helyzetben mindenképp a válás a megoldás. Keress fel ingyenes jogi tanácsadást, mindenhol van. Ott tudsz tájékozódni, hogy mire számíthattok.

Keresd fel a helyi családgondozót; minden polgármesteri hivatalban van. Ők tudnak segíteni abban, hogy anyaotthonba bekerülj.

Apádnak te is a családja vagy. Vedd fel vele a kapcsolatot! Ne rohand le egyből azzal, hogy odaköltözöl! De fokozatosan építs ki vele normális kapcsolatot, és beszélj vele a problémákról. Ha abban segíteni tudnak, hogy amikor visszamész dolgozni (minél előbb), akkor segítenek hozni-vinni a gyerekeket, akkor már rengeteget nyersz vele.


Nagyon nehéz helyzetben vagy. De az nem megoldás, ha csak nyelsz. Külön kell menned a férjedtől, más megoldás nincs.

2017. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

Aki azt írta, hogy megérdemli a sorsát a kérdező, mégis mire alapozza eme kijelentését?

Azt írja a Kérdező, kb. 1 éve lett ilyen a férje, másrészt szinte megerőszakolja!

Szerinted mit tudna most e perpillanatban tenni két kisgyerekkel?

Nehogy már ő legyen a hibás amiért a férje 1 év óta úgy viselkedik mint egy állat!

2017. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
13%
Aha utolso, majd el is hiszem hogy hat evig Minden tokeletes majd azonnal megvaltozik Minden egy nap alatt a ferj vadalatt lesz a no meg marad egy tunder maga a tokeletesseg. Nyilvan szulni nyakra fore konyebb mint dolgozni es gondolom ezt a ferj is latja. En nagyon szivesen meghalgatnam a ferj verziojat es biztos vagyok benne hogy telkesen MAs lenne. Szoval fentaryom a velemenyem mi szerint AZ ilyen meg is erdemli a sorsat csak az a baj hogu leginkabb a gyerekek eletet teszi tonkre.
2017. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk párt választani is tudni kell, de az is tény , hogy valaki időközben megváltozhat. Szóval szörnyű a helyzeted. Semmiképp ne maradj vele, és az öngyilkosságot felejts el...felelősséggel tartozol a gyermekeidért.
2017. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Folyt...a segítség a család, a rokonok, az igazi barátok lehetnek...próbálj ilyen vonalon akár átmeneti megoldást találni..biztos van! De az ilyen fickótól mielőbb szabadulj, mert ez tönkretesz.
2017. júl. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!