Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, hogy ennyire csendes?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerkedek egy sráccal, ezalatt 6-7 randink volt, többször aludtam is nála. Viszont szörnyen csendes...gondoltam idővel feloldódik, de szerintem, ha én nem szólalnék meg, csak csendben ülnénk egész végig, akár a kocsiban, akár otthon, akár a randin. Ez így megy a 2. randi óta. Képes úgy tévézni mellettem egész este, hogy hozzám se szól. De az ismerkedés legelején vagyunk...szerintem, ilyenkor egyfolytában kérdezősködnie kéne, ha meg akar ismerni. De semmi, csak úgy elvagyunk egymással, de mintha nem akarna közelebb engedni magához. Egyébként nem egy töketlen pasi, nagyon határozott, de sokszor flegmán is reagál, ha mondok valamit meg ilyesmi...nem szokott bókolni, sosem mondja, hogy hiányoznék neki...jól gondolom, hogy ha ennyi idő után nem tudunk normálisan elbeszélgetni, akkor hagynom kéne? Lehet, hogy csak szórakozik velem?

2017. júl. 12. 09:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de ez a srác egy b..lf.sz. Azt most nem tudhatom, hogy miért ilyen, de gyorsan felejtsd el...
2017. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 hát ja, elég érdekes az egész. Valami tuti nem oké nála...azt hittem, csak gátlásos, de ennyi idő után már fel kéne oldódni...én meg nem szóvivő vagyok, hogy egyfolytában én beszéljek, idegesítőnek is találnám magam, ha ilyen "állandóan fecsegős" lennék, így elég egyoldalú az egész.
2017. júl. 12. 09:27
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vissza egy kicsit és engedjél neki több teret, hátha észreveszi magát. Keresi a társaságod? Szokott programokat szervezni vagy csak felmész hozzá és együtt "töltitek az időt"?
2017. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is ilyen, ha nem szólalok meg akkor csend van, mert ő magától nem mondd semmit. Sokáig fel sem tünt, mert én állandóan beszélek, kérdezősködök és most már megszoktam, egyáltalán nem zavar. Ha a kapcsolatunk legelején néha befogtam volna a számat és még akkor észreveszem, hogy nem egy nagy beszélgetőpartner lehet, hogy zavart volna, mert azért a kommunikáció az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban.

Ennyiből nem hiszem, hogy csak szórakozik veled, de mondjuk, ha mások társaságában nem ilyen akkor gondolkodtató, hogy veled miért nem tud normálisan beszélgetni.

22/L

2017. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ő ilyen típus. Ezzel semmi gond, a kérdés, hogy te ezzel mennyire vagy komfortos.


Ha nem tudod elfogadni, akkor lépj, mert egy életet nem lehet úgy leèlni, hogy ennyire különbözőek az igények, az ő alap természete meg nem valószínű, hogy megváltozik

2017. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én nem tudom megérteni, hogy hogy lehet valaki alapból ilyen. Mármint, adott egy lány, aki megtetszik és meg akarod ismerni. És akkor csak ülsz mellette, mint egy kuka? Nem vagy kíváncsi, hogy mi a véleménye erről-arról? Vagy hogy hogy zajlott addig az élete? Ha mondom valamit, vagy kérdezek, arra meg sokszor csak tömören reagál valamit és vissza se kérdez. Nekem ez így elég érdekes, én sem szeretem a felesleges beszédet, de így nem tudom, mi értelme lenne együtt lenni, ha csak ülünk egymás mellett, mint 2 kuka :D
2017. júl. 12. 09:43
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció hiánya elég kínos, engem is nagyon zavarna.

De az is furcsa, hogy egyébként határozott jellem és mégis "kuka".

Van valami a háttérben, de ha nem kommunikativ, nehèz lesz megtudni mi az.

2017. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#7-es:

20 évvel ezelőtt a feleségemmel az első napon szexeltünk.

Randiztunk, és búcsúnál nem bírtuk elengedni egymást.

A még egy kis együttlét után (beszélgetés és teázásra gondoltam) ott ragadt nálam, és nem bírtunk egymásnak ellenállni.

Ennek 20 éve, és boldog házasságban élünk, imádjuk egymást, amit megpecsételtünk két szép fiú gyermekkel.

Szóval nincs jelentősége ki, mikor, hogyan, hányadszorra, melyik randin, főleg nem felnőtt embereknél.

2017. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

Kicsit eltértél a témától :D

2017. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

Ránőttél a fejére. Egy hónap alatt 7 randi?

Még alig ismered,főleg hogy alig beszél,de már vele alszol...a tartásod hová tűnt?

2017. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!