Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magam alatt vagyok egy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam alatt vagyok egy szakítás miatt. Hol tudnék eloben beszelgetni? Jo lenne egy idegennel

Figyelt kérdés
Jol esne kiadni magamból. Már arra is gondoltam hogy csak ugy egy bárban odamegyek valakihez es leszolitom. Muszaj kiadnom magambol. Kozeli baratoknak már kiontottem a lelkem, de ugy erzem egy idegen sokkal elfogulatlanabbul tudna akár tanacsot is adni. 33 éves férfi vagyok es Fejér megyei. Ha tudtok ajanlani helyeket, azt megkoszonom.

2017. júl. 14. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondanám azt hogy beszélgessünk,de eltántorított a 2. mondatod,miközben ismerősöknek elmesélted már.Te egy tökéletes lelki szemeteszsákot keresel..
2017. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem keseregni meg kisirni szeretném magam, hanem szeretném egy vadidegennel is megosztani, aki talán olyan hibaimat is eszreveszi amit en nem, ahogy a barataim elfogultsagbol, szinten nem.
2017. júl. 14. 01:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy szakítás miatt depressziós ember a barátok számára is nehéz társaság, de ők meghallgatnak, mert a barátaid. Miből gondolod, hogy egy vad idegen stmzeretné ezt a terhet magára venni, aki pedig megteszi az jó tanácsokat fog adni?


Keress egy szakembert, vagy hívj fel egy lelki segélyszolgálatot.

2017. júl. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves #3


Nem gondolom hogy magara akarja venni es nem mindenki tehernek veszi. Voltam már en is ilyen helyzetben es egyaltalan nem volt teher. Meghallgattam egy vadidegen ember panaszát és nem volt nyomasztó, sőt elmondasa szerint nagyon jo tanacsokat adtam neki.

2017. júl. 14. 05:35
 5/8 anonim ***** válasza:

erre találták ki a pszichológust!!!

hülyeségnek hangzik, én sem hittem benne, de segített.

Egyetlen egyszer voltam, totál idegenül is közvetlen volt, kérte mondjak el mindent ami bennem van. folyamatosan jegyzetelt, közbe elmondta Ő hogy látja a dolgokat illetve mások (név nélküli páciensei) hogy viselik a szakítást, kapcsolati krízist stb.

egy bárba senki nem vágyik rá, hogy a lelki szemetesládád legyen...

Nekem különösen nehéz volt elmenni, hiszen partaszt családból származom...nálunka mentális betegség soha sem szímított annak: "na fiam, adnék én kapát, kaszát a kezébe aki pszichologushoz akar menni, vagy depressziós...ki lehet menni a földekre, vagy ganézni..aszzem nem lenne ereje depressziózni"...

ilyen felfogás.

szóval saját magam felé hatalmasat léptem, és pozitívként könyvelem el.

Azóta nem voltam, de lehet megyek majd...Jó volt kibeszélni stb.

2017. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha jobb egy idegennek kibeszélni a problémákat, mert olyan dolgokat is észrevehet veled kapcsolatban, ami nem túl hízelgő, mégis megmondja mert nincs vesztenivalója.

A barátok lehet nem akarnak olyan dolgokat mondani, amivel megbántanak, nehogy még rosszabb legyen. Tapasztalat.

2017. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 pontosan erre gondolok.
2017. júl. 14. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Irj:)
2017. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!