Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ilyen? Így viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ilyen? Így viselkedik egy szerelmes barátnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok

24 vagyok és több mint 7 hónapja megismertem egy nagyon csodás lányt. Ő 22 fősulin tanul én dolgozok. 7 hónapja együtt vagyunk nagyon szerelmesen. Azt mondta, hogy Én vagyok Neki a ,,Nagy Ő" meg az ,,Igazi" és hogy soha nem volt még ilyen szerelmes és nem szeretett még ennyire senkit sem meg gyakran poénkodik az esküvővel is. Látszik rajta, hogy komolyan gondolja velem, nem költözött hozzám de nagyon sokat költött a lakásomra (új bútorok, étkészlet). Én egyedül élek Ő a szüleivel. Nekem ez az első komoly párkapcsolatom eddig csak néhány hónapos futó kalandjaim voltak és nem volt benne ennyi érzelem. A lány amellett, hogy nagyon jól néz ki, értelmes is és nagyon házias, tipikusan az a feleségnek való (odadó, tele van szerettel, főz, mos, takarít postára megy kb így tudnám kifejezni) szóval nehéz ilyen párt találni. Minden szuper kettőnk közt egy dolgot leszámítva. Az pedig a természete ami úgy változik mint az időjárás. Néha vannak hülye húzásaim azt el kell ismerni (nem csalom meg) ilyenkor napokig bevágja a hisztit és bunkózik velem meg távolságtartó. Ezzel még nincs is baj, mert ez jogos ha hülyén viselkedtem, viszont az esetek felében ok nélkül jön belőle ez a távolságtartó bunkó Énje. Semmi rosszat nem csinálok Ő odáig van tőlem meg vissza, aztán átjön és pár perc múlva mint akit elvágtak teljesen ellentétesen viselkedik velem minden ok nélkül. Ilyenkor mindig kérdezgetem, hogy mi a baja, én csináltam e valamit csak nem tűnt fel nekem, vagy otthon van e baj a családjában vagy mi bántja ennyire. Mindig az a válasz semmi baja minden oké. Ilyenkor akárhogyan közeledem felé nem tetszik neki. Ha odabújok hozzá az a baj, ha megpuszilom az a baj, ha csinálok neki valamit enni akár a szendvicset vagy valamit az a baj... Az a kérdésem hogy minden Nő ilyen egy bizonyos idő után? Hülye kérdés de tekintettel arra, hogy Ő az első Nő az életemben akivel már lassan 8 hónapja együtt vagyok párkapcsolatban így nincs viszonyítása alapom. Lehet hogy csak most kezdem megismerni a valódi természetét? Depressziós? Vagy mik ezek a hirtelen hiszti-depi-bunkó-távolságtartó rohamok? Próbálom megfejteni de nem megy. Leültem vele már erről beszélgetni végig hallgatott és mindenre egyetértő Oké volt a válasza arra meg, hogy ez miért van annyit mondott, hogy Ő sem tudja. Aztán sértődötten hazament. Ezek után 3 napig olyan cuki volt, hogy elképesztő vacsorával várt haza kitakarította a lakásomat, gondolom belátta hogy úgy bánt velem ahogy nem kéne. Ma átjött hozzám megint előjött a bunkó Énje minden ok nélkül kb 5 perc után. Én tuti nem csináltam semmi rosszat ami miatt így kellene viselkednie velem. Szakítsak vele? Lehet később csak rosszabb lesz? Vagy minden nő ilyen egy komoly párkapcsolatban? Nem gondolom, hogy szakítani akar velem vagy nem szeret már.


2017. júl. 14. 03:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Véletlen nem Borderline-os? Náluk szoktak hasonló érzelmi kirohanások lenni minden átmenet nélkül.
2017. júl. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem minden nő ilyen, szerintem is valamilyen pszichés gond lehet nála. Lehet akár az első válaszoló által írt borderline is.

Ezért ne szakíts vele, ha egyébként minden jó, viszont azt sem ajánlom hogy annyiban hagyd, mert ez magától valószínű nem fog változni, és hosszabb távon tönkre teszi a kapcsolatotok.

Én azt ajánlom beszélj vele, jó lenne egy kivizsgálás, szakszerű kezekben ezek jól kezelhető dolgok.

2017. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam. Szóval azt ajánlom annyiban se hagyd.
2017. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem minden nő ilyen. Illetve ez nem személyiség, hanem állapot.

Nekem vannak ehhez hasonló démonjaim, amikkel küzdök, olyankor mintha elvágtak volna, csak én sírni szoktam. Ez olyankor van, mikor a legapróbb dolgokból összerakom, hogy egy szar vagyok, aki nem kell a párjának, az nem szereti stb stb, miközben szerintem a fél veséjét odaadná, ha kéne. Önsorsrontó hajlam, nem korfüggő, nemtől független, ha segítesz neki, elmúlik. Én is mindig azt mondom a páromnak, hogy idővel elmúlik, ne aggódjon.

2017. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Én is hasonló vagyok, belőlem a párom hozza elő. "Semmi gond nincs", mert felesleges lenne magyarázkodni, nem olyan nagy dolgokról van szó, másrészről ismerem annyira, hogy ha magyarázkodni próbálnék, sem értené, miről van szó. :)

Párom baromi hirtelen ember, apróságokon tud morogni, én meg ilyen érzelmi tükör vagyok. Nem tudom, mi erre a helyes kifejezés. :) Szóval ha ő morcog mellettem, akkor én is "bedepizek", akkor is, ha nem ellenem szól a rossz kedve.

De ugyanez igaz akkor is, ha akaratán kívül tesz rosszat, rámförmed valamiért, vagy rosszat mond - nem szándékos dolgok ezek, tehát kár is magyarázni, hogy mi nem jó, csak én veszem túlzottan a lelkemre. Részemről ilyenkor tökéletes válasz a semmi, majd elmúlik. :)


Ettől függetlenül a mi kapcsolatunk rendben van, ő megtanulta, hogy az ilyen nyűgömet hagyja rám. Szerintem sokkal fárasztóbb lenne mindkettőnknek, hogyha minden ilyennél nekiállnánk megbeszélni, hogy semmi baj. :)

2017. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Ilyenkor kell felkérni arra, hogy: Drágám, húzz haza a 3,14csába, otthon lehet cirkuszolni, ide ne hozd át ezt!” Növessz tököt, haver!
2017. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Figyelj! :) én 12 éve vagyok kapcsolatban, nekem is vannak néha ilyenjeim. A barátnőd nyilván imád téged.

Nálam sokszor az van, hogy már a kérdés is felidegesít amikor megkérdezi a párom hogy mi a bajom, holott szerintem teljesen egyértelmű hogy mi esett rosszul. Rájöttem ennyi idő alatt, hogy a pasiknak nem annyira egyértelmű, mint nekünk nőknek. Sokszor fel sem tűnik nekik vagy lényegtelen apróságnak tartják azt, ami nekünk igenis sokat számít. :D


Mindenesetre ne aggódj, mert össze fogtok csiszolódni, ő is fog változni és te is.

2017. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is érzékenyebb típus vagyok. Ilyenkor általában csöndben vagyok, rágódok a dolgokon, aztán egyszer csak elmúlik és semmi bajom. De ilyenkor hajlamos vagyok bunkón viselkedni, idegesít, ha kérdezik, mi a baj... Őszintén szólva sokszor magam sem tudom, csak miután kiduzzogtam magam. De az is, ha rámhagyják. :D Mégis talán az a jobbik eset, kiduzzogom magam, aztán minden a régi. És utána leesik, hogy hülye voltam, és bújok. :D Néha kell egy kis duzzogás, gyakran minden ok nélkül, vagy csak mert sok kis sz@rság gyűlt fel bennem, akár munkahelyi, akár családi problémák miatt.
2017. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Drágám, húzz haza a 3,14csába, otthon lehet cirkuszolni, ide ne hozd át ezt!”=>

Ahamm... De az új cuccokat, bútorokat nyugodtan hozhatja, meg főzzön, mosson, takarítson, mint egy ingyencseléd. De ha már baja van, takarodjon a g€cibe....

2017. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem erre mondják, hogy a nőket nem érteni kell, hanem szeretni. :)


Ha egyébként ragaszkodó hozzád és érzed, hogy szeret, ezeket okozhatja bármi, kapcsolatodon kívülálló egyéb stressz, ami a hétköznapokon éri. A gond ott kezdődik, amikor már nem is érdekli, hogy ha téged ez bánt.

26N

2017. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!