Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy üres kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy üres kapcsolat még menthető? Vagy lehet így hosszútávon boldognak lenni?

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolatunk elég hullámzó. A párom sajnos nagyon a végletek embere. nem tudom , hogy létezik, hogy így ki tudjuk hozni a másiknak a rossz oldalát. Nehezen csiszolódtunk össze ennyire is, elég sok féltékenység, és heveskedés volt a kapcsolatunkban. Én világéletemben elég visszafogott voltam, soha nem kiabáltam, minden exemmel viszonylag normálisan váltam el. De vele, ha összeveszünk ordítozunk, én tányért török tehetetlenségemben, egyszerűen bele vagyok fáradva vele kapcsolatosan mindenbe. Napi 12 órát dolgozok, semmi szórakozás, hazaérek majd kezdődik az otthoni munka. Mezőgazdaságban dolgozik, és otthon is hatalmas kertet csinál, hogy majd ketten rendben tartjuk. Hiába mondom, hogy nem szeretnék kertet, zöldségest, csak egy kis virágoskertet, amit gondozgatok. Falusi lány vagyok, de soha nem volt kertünk, így munka után nem is szeretném ezt hobbinak. Ezen ő megsértődik, azt mondja, hogy lusta vagyok. Nagyon sok mindenben rám erőltette már az akaratát, de én mindig csak tűrtem, adtam neki az esélyeket, amikor fogadkozott, hogy megváltozik. Én szeretnék többet utazni, kirándulni, igénylem a figyelmességet, cserébe én is naponta megcsinálom a háztartás rám eső részét. Csak ő mindenben maximalista, mindig "villogni" akar, hogy neki mije van. Én meg lassan belefáradtam, elköltöztem, de most megint csak a szívszaggató utolsó esélyt kérő sírás megy. Hogy ő ezt nem gondolta, hogy valaha is így a sarkamra állok, és ez neki most akkora pofon volt, hogy minden máshogy lesz.
2017. júl. 14. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak semmi ertelme nincsen. Sot, altalanossagban semmi ertelme az olyan kapcsolatnak, amiben uvoltozni, tanyert torni meg sirni kell allandoan. 1 ev utan. Ha meg 50 ev utan, de egy utan meg a legnagyobb szerelemben kene elnetek teljes egyetertesben, nem tanyerokat torni.
2017. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet az én felfogásommal van a baj, de én úgy gondolom, hogy addig jó egy párkapcsolat, amíg boldogabbá tesz, mint a szingliség. De onnantól kezdve, hogy több idegeskedéssel, problémával jár, mintha egyedül lennék, nem látom értelmét.
2017. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ennek a kapcsolatnak úgyis vége lesz egyszer, csak idő kérdése. Mert ha nincs összhang, közös hobbi vagy bármi, ami összetart, akkor csak még jobban el fogtok távolodni. Szerintem. Lehet nincs igazam, de én kívülállóként ezt így látom.
2017. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha így írod hogy üres kapcsolat, akkor már nem, nem menthető meg...

Különböztök egymástól,és ez nem jó egy hosszú kapcsolatban.

2017. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!