Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha orjong azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha orjong azért, mert osszecsokiztam véletlenül az újonnan vasarolt ruháit?

Figyelt kérdés
Beleejtettem veletlen a csokit a ruhas zacskóba,amit uj ruhakkal volt tele. De azonnal kimostam,es orjongott durvan es káromkodott,ijesztő, hogy ez igy kihozza a sodrabol.
2017. júl. 14. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Őrjöngeni, kiakadni, durván viselkedni szerintem mindig gáz. Lenézem azt, aki nem tud uralkodni magán.
2017. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha kimlstad és nem lászik már rajta semmi akkor nem mindegy mi történt? Szerintem nem normális.
2017. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
őrjöngeni tényleg elmeháborodott dolog, de kiakadni, azért ki lehet! Pl. nekem is volt, hogy én egész életemben nem dohányoztam , megvettem az új gatyám és első hordásnál az első egyén kiégette buliban, hát nem gratuláltam neki őszintén, de nem őrjöngtem, azért csak elég határozottan elkaptam a nyakát a srácnak és mondtam ezt most kifogod fizetni, persze nem akarta, akkor keményebben rászóltam végül a baráti társasága összedobta rá a pénzt és mindenki ment tovább.
2017. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen jelentéktelen baleset miatt kiakadni is gáz. Kimostad, bocsánatot kértél, ennyi. Nem is értem, hogy az ilyenen 1 másodpercig is felhúzza valaki magát...
2017. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy, hogy azután őrjöngött, hogy kimostad és kijött a folt, vagy azután, hogy csokis lett. Ugyanis a csokifoltot tényleg sokszor nem lehet eltűntetni (az alig látszik nem egyenlő azzal, hogy teljesen eltűnt). Ha az orrom előtt csokiznának össze nem is egy hanem több új ruhát, amit még alkalmam sem volt felvenni, én is kiakadnék. Káromkodni mondjuk nem szoktam, de a kifejezésmód vérmérsékletfüggő.
2017. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

Én igenis kiakadnék, nyilván egy szatyor ruha nem olcsó, a csoki meg nyomot hagy rajta, ráadásul ha csak bedobáltál mindent a gépbe odafigyelés nélkül, akkor az a ruháknak se tesz jót...

Esetleg valamelyiket fel akarta volna venni, és így nem tudja...

2017. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kezzel mosttam azonnal a foltot, es csak 2kis foltot kellett eltüntetnem ket ruhan.
2017. júl. 14. 10:18
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
A csoki kijön a ruhából, nekem simán kijött már, amikor véletlenül összecsokizták a fehér ingem. Jó, biztos nem örülnék, de nem őrjöngenék miatta.
2017. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Nincs az a ruha, ami fontosabb volna a páromnál.

De hülye egy ember.

Főleg, ah meg nem is lett maradandó nyoma.

Az OPNI meg bezárt, oda se küldheted. Küld máshova!

2017. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Vettem egy új felsőt tegnap és egy körömlakkot. A párom véletlenül leejtette a zacskót és a körömlakk eltört (rózsaszín), aztán természetesen az új felsőmre folyt az egész. Itthon vettük észre. Jót röhögtünk rajta hogy milyen szerencsétlenek vagyunk és ment a kukába mindkettő. Eszembe sem jutott volna örjöngeni 1 szaros ruha miatt...
2017. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!