Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ismerősötök, (férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, (férfi) aki 65 éves kor felett bevállalt a párjával egy újabb gyereket? Ha igen, hogyan élnek és mennyi idősek? És véleményetek szerint miért vannak együtt?

Figyelt kérdés
Itt egy 68 férfiről és egy 34 éves nőről van szó. A nőnek 1. gyereke lenne.

2017. júl. 14. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A baráti társaságomban volt egy ilyen házaspár. Sajnos a férfi már elhunyt. Ott egy késői gyerek jött, és vállalták, második gyerek volt. 21 év volt a szülők között, így anyuka még bőven él. A "gyerek" is már felnőtt, de sajnos a diplomaosztóját már nem élte meg az édesapja. Ők azért voltak együtt, mert szerették egymást. Ritkán látni ennyire őszinte szerelmet. Meghatóan szép család voltak. Megszakadt a szívem, mikor a férfi elhunyt. Nem ismertem nála jobb apát. Türelmes volt, már nyugdíjasan otthon volt vele, sokat beszélgettek, iszonyúan sokat tanított neki mindenről. Áldott jó ember volt! (A "gyerek"-kel jártam 4 évig, ezért beleláttam az életükbe. :)).
2017. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Mennyi idős volt az apuka, és menni idős az apuka mikor megszületett a gyerek?
2017. júl. 14. 16:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyuka és az apuka? Illetve hogyan találkoztak? Mindkettő gyerek attòl az apátóvolt?
2017. júl. 14. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Szerencsére nincs. Beteg dolognak tartom. Ennyi idősek a nagyszüleim, már rettenetesen idegesíti őket a kicsi gyerek. Elunokáznak pár órát, de ilyenkor kelni egy gyerekhez meg szaladni utána?


Aztán 15 év múlva meg majd a kamasz gyerek hordja az ágytálat a végelgyengülő apja alól?

2017. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nagy korkülönbséggel nincs ismerősöm. Olyan van, ahol most a nő 34, a férfi 59, 1 és 5 éves gyerekeik vannak.

68 felett gyereket vállalni szerintem nagyon durva lenne, az már bőven nyugdíjas, nagypapa korú, nagy eséllyel még azt sem élné meg hogy a gyereke a 8.-ból elballag, nemhogy egyebeket. Már túl idős, nem tudna úgy részt venni a gyermeknevelésben.

Hogy miért vannak együtt, az jó kérdés, erre nem tudok mit mondani így ismeretlenül. De nagyon nincs jövője a dolognak az tuti.

2017. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Randiztam egy hasonló családból jött sráccal, az apja 55 felett vállalta, de vannak fiatalabb tesói is. Az anyja 20 évvel fiatalabb az apjánál. Az apja egyetemi tanárként szedte fel az egyetemista lányt, hosszú, boldog házasságuk volt, ha jól tudom mostanában hunyt el az apa, nyolcvan x évesen.


Szerintem az egész sztori nem normális, a srác sem volt szimpatikus, és az sem, hogy egy rakat gyerekkel egyedülmaradt egy lassan 60as anyuka..


A srác szeretettel beszélt az apjáról, de kihallatszott a folyamatos aggódás az egészségük miatt, a kiközösítés és megszólás, amit a családjuk miatt kaptak, és a frusztráció. Ott volt egy fiatal felnőtt férfi, aki nem érezte fairnek, hogy az apjának meg kell halnia nyolcvan valahány évesen.


Ha 55 lenne és az apja 85, máshogy látná..

2017. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és a véleményem.


Szerintem egy eleget élt negyneves pasi levadászott egy fiatal, szép, naiv szűz lányt, (kihasználva a tapasztalatát és a státuszát, egzisztenciáját) aki semmit sem élt még át. Megkérte a kezét gyorsan, elvette a szüzességét és jó távol tartotta minden újtól(munka, új emberek), gyerekgyártó gép lett. Akkoriban más idők jártak, a válást sokan elítélték, a félrelépések belefértek sokaknak.


Szóval ügyesen kiszakított egy fiatalt a közegéből, kb a saját formájára nevelte, mert egy 19 éves nagyon nem felnőtt, hiába törvényileg az. Szóval szépen összehozta magának az áloméletet távol mindentől, őt istenítő gyerekekkel és fiatal csajjal. A gyerekek összetartóak, mert a társadalomtól sok negatív hatás éri őket, nem igazán van kihez fordulniuk. Szerintem egy manipulatív, számító szociopata a megboldogult bácsi, és minden olyan öregedő férfi, aki a helyzetével visszaélve fiatal lányokat fűz be.


Tutti nem az anyuka volt az első, csak úgy érezhette az apa, hogy 40 felett már nem lesz annyira kapós a fiatal lányok körében, egyet meg kell tartania öregkorára..


Nyilván nem így fogja tálalni, lelkitárs, szerelem meg miegyéb, de szerintem ez áll a háttérben.

2017. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!