Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért ekkora baj?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,dolgozók,és szeretek gépezni,ezért néha már a szüleim is úgy beszélnek velem mint egy vesztessel,de ha valakivel együtt vagyok,az is morgolódik hogy gépen játszok,míg én nem szólok semmit ha ő valamelyik gagyi műsorát nézi.Ez amúgy ennyire baj ha valakinek ez a hobbija,szoktam sportolni meg a haverokra is szakítok időt.
2017. júl. 14. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mert gondolom a párod helyett nyomod a gépet :D Vagyis az én exem csinálta azt, hogy zabálni felállt de ezen kívül kockult mint atom, ha átmentem le se sz.rt, szexszel se lehetett elcsalni, és ez minden egyes nap így volt. Ki is dobtam végül, csak sajnos nem előbb :D
2017. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam hogy minden másra is szakítok időt.
2017. júl. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!