Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetérthetünk abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetérthetünk abban, hogy minden férfi és nő lehet szép?

Figyelt kérdés

Férfiak: Ha elkezdenek gyúrni(vagy épp csak egészséges életvitelt folytatni), belövik a sérót, vagy épp ha természetesen jól áll be, vagy kopaszon, akkor úgy, igényesen öltözködnek, nem koszos nem gyűrött, meg semmi ilyesmi, ha az arcszőrzetükkel is foglalkoznak vagy rendesen leborotválják stb stb. ápolják a szájukat, és foglalkoznak azzal is komolyabban stb.


Nők: Ha elkezdenek edzeni(ugyanaz), csak annyit sminkelnek ami még nem megy túlzásba, ápolják a hajukat, olyan sérót állítanak be ami tetszik nekik, és illik hozzájuk, igényesen öltözködnek, ápolják a szájukat a fogaikat stb. (jómagam férfi vagyok nem tudom hogy mik vannak még sry :D)


Persze idejön még az a sablon, ami nagyon igaz, hogy a szépség relatív, de egyetérthetünk-e abban, hogy rámondanád egy számodra nem szimpatikus férfire, hogy sármos és biztos bejön a nőknek(vagy legalább azt, hogy biztos van olyan nő akinek bejön:D), vagy pedig egy nőre hogy dögös és biztos bejön a srácoknak(ugyanaz), ha a fentebb említett, vagy esetleg még le is maradt dolgokkal foglalkozna pár percet minden nap az adott illető?


Kíváncsiság és unalom eredményezi ezt a kérdést, ha nem tetszik akkor is hagyj egy kulturált vagy éppen ami ki tud jönni belőled fajta megjegyzést kérlek.;D


2017. júl. 14. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz!


Mindenki ki tudja hozni magából a legtöbbet- de csak lehetőségei szerint...


Tehát ha valaki kopasz,vagy nagyon ritka a haja abból nem lesz "sörény"...-amit dobálhat' ide-oda.


A szeplős fehér bőr sem lesz kreol...


Az elálló füleket sem plasztikáztatja az emberek nagy része....


Van akinek lesz párja és a párjának megfelel...De szép nek lesz! -Ezt szögezzük le.

2017. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
#Szép nem lesz.
2017. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azokra nagyjából igazak lehetnek, akik egészségesek. Akik nem (valamekkora mértékben), azoknál már nem működik feltétlenül, hogy edzegetnek oszt jóvan.
2017. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is.:/ De ők is javíthatnak a küllemükön sokat sok mindennel.:)
2017. júl. 15. 00:09
 5/22 anonim ***** válasza:

Akkor engem még nem láttál...


Egy kis ízelítő, amin sem az edzés, sem a "jó haj" nem fog javítani:


Ráncos homlok

Vékony "keleti" szemek

Bazi nagy orr

Karikatúraszerű orcák

Sárga fogsor (és nem cigi vagy kávé miatt, hanem alapból)

Húsos áll

Sárgás bőr

Háromszög alakú arc

És valami olyan arcberendezés, hogy még a "legjobb" mosolyom is gúnyosnak, a telepofás meg vicsorgásnak tűnik.



Na, ugye, hogy ezen nem fog javítani a heti 3-4 edzés amire járok meg a fodrász illetve a kétnapos borotválkozás?

2017. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Meg ugye az életkor sem mindegy....
2017. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Egy átlagos szintet majdnem mindenki tudna hozni, de átlag felettit is sokan. Tehát egyetértek.
2017. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mindenki csakis önmagához képest lehet szép.

Abszolút mérce szerint viszont NEM.


(Épp a minap láttam egy hírt, hogy egy - elég csúnya - krónikus bőrhibával született lány indulna a világszépe versenyen. No, akkor azért elgondolkodtam, hogy amilyen idióta világot élünk, tán még meg is nyeri. Holott...)

2017. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem. Nem lehet. Csak én vagyok szép :p

30/f

2017. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy ha valaki elkezd sportolni,relative jó alakja biztos lesz.

Mert nőben van a fiús alkat,lapos mellel,nem éppen nőiesen kerekedő fenékkel,ami asporttól sokkal nőiesebb nem lesz,csak feszesebb.Ha szép az arca,azzal tudja kompenzálni,vagy a személyiségével.

Vagy férfiban van olyan alkat,aki nem izmosodik,de a feszesség azért dobhat rajta.

Jó,pl. nekem nem tetszik a szeplős fehér bőr,de más meg oda lehet érte,az is lehet,az országon belül is. Ugyanez a kreol bőrrel,hogy valaki azt utálja vagy máson,vagy magán,de én meg imádom.

Aki érez motivációt,hogy MAGA MIATT sportoljon,adjon magára egyéb módon és nem minden áron fiatalkori Brad Pittet akar vagy Adam Rodriguezt,akkor megtalálja a maga közönségét,akár az országhatárán belül is.

2017. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!