Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ha akár csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ha akár csak egy kortyot is iszik, elkezdi méregetni a barátaim a szemem láttára. Hogyan reagálhatnék erre társaságban? Többi lent

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt,

józanul nem jellemző, habár volt már rá példa, de elég akár csak egy rövidet innia és máris komolyabb a helyzet.

eddig nem volt ezzel probléma csak mostanság tűnik fel.


2017. júl. 15. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű: beszéld meg vele, és adj neki még 1 esélyt. Ha továbbra is ezt csinálja, akkor szakíts vele, mert akkor egy érthetetlen , éretlen kis csitri, akinek arra van szüksége hogy a fél város átmenjen még rajta, mielőtt elköteleződik.
2017. júl. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi a választ,én is erre gondoltam,

de ha társaságban történik hogyan reagálhatnék úgy hogy nyomatékos legyen,de ne legyek túl agresszív a többiek számára?

2017. júl. 15. 01:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Társaságban nem kell nyomatékosnak lenni.


Előtte beszéld meg vele alaposan, és mondd meg neki azt is, hogy ha észreveszed figyelmeztetni fogod. Akár egy jelet is megbeszélhettek. Aztán társaságban csak annyit mondasz "drágám, emlékszel mit beszéltünk meg". Vagy valami ilyesmi. Ha így nem működik, akkor sehogy se fog.


Esetleg az is egy megoldás, ha egyáltalán nem iszik alkoholt, ha ennyire nem tudja kontrollálni magát tőle. Sajnos erre kevesen hajlandók, illetve a legtöbb társaság nem nyugszik, amíg mindenki legalább egy alkoholos italt magába nem tölt, szóval nem könnyű keresztülvinni.

2017. júl. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem alapvetően ez tök normális. Én is ezt csinálom barátom csajaival :D


Szerintem nagyon fontosak a részletek. Meg én max humorral kezelném. Így szemrehányó rosszkedvű rászólást nem tolnék. Azért is jobb a humor, mert abból magabiztosan jön ki az ember.

2017. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja de ne a társaságban szerintem se. hamenem másnap mondjuk amikor beszéltek az estéről viccesen szóba hozni.
2017. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem vakságot, hanem hűséget fogadott. Míg nem teszi szét a lábát az egyik cimborádnak, addig nincs baj. Meg veled van együtt. Nyílván zavaró ez, de még nem megcsalás. Az alkohol oldja a gátlásokat, ezért nem stíröli józanul a számára tetsző fiúkat.
2017. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Nem tetszel neki, csak azért van veled, mert nem talál jobbat.
2017. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

volt hogy flörtölni is elkezdett az egyik cimborámmal.. nyilván ő nem ment bele,

7edik kommentelelő- erre én is gondoltam de elég jó nő azzal nem lenne gondja

2017. júl. 15. 10:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Bukó
2017. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

baromságot mond hetes. basszus nem voltatok még részegek? :D annyi olyat csinálok, amit józanon nem. a legalapabb vicc, hogy részegen a ronda nő is jó lesz és vonzó stb.


komolyan szerintem beszélj vele erről és kész. de lazán. azon agyalj, hogy lehet úgy beszélni erről milyen szavakkal, hogy ne legyen súlya. valószínűleg ő is tudja, csak az alkohol ilyen.


de még alkohol nélkül is. az ember megismeri a barátai párjait és azok valamennyire vonzóak lesznek neki sokszor. ez ilyen. úgy lehet csak nullázni ezt, ha nincsenek barátaink az meg szörnyű. most komolyan te még soha nem gondoltál egy barátod csajára se úgy, hogy milyen lenne ha lepipázna? :D


Ez meg kell tanulni kezelnetek. Nem sértődve, nem sérülve. Ha mást akar arról hidd el tudni fogsz előbb vagy utóbb.

2017. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!