Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdhetnék? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdhetnék? Van egy fiú aki már egy éve hajtogatja, hogy mennyire szeret. De egyszerűen nem érzek semmit. Sem szeretetet sem pedig utálatot. Olyan mintha egy nagy üres lyuk lenne a szívem helyett

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért lehet ez. aranyos velem és nem is néz ki rosszul. Nála már "csúnyább" barátom is volt.Nem tudom,hogy mit csináljak, annyira zavaró ez a semmilyen állapot.
2010. máj. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy hagyjon békén
2010. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem gyere vele ösze és ha nagyon nem megy a dolog akk szakitotok és legalább tudod hogy nem ő az igazi!
2010. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelmet kierőszakolni nem lehet. Ne erőltesd ha nem érzel iránta semmit. Mond meg neki nyugodtan, hogy szimpatikus de ennyi.
2010. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkibe beleszeretni csak azért, mert aranyosan viselkedik és nem néz ki rosszul.
2010. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!