Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem eddigi legnagyobb döntése elé kerültem és képtelen vagyok dönteni?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden.


Rólam azt kell tudni, hogy sose voltam társasági ember, nem sokat buliztam és soha életemben nem csajoztam, most 20 as éveim elején járok. Életem első kapcsolatában vagyok ami 17 évesen kezdődött és ~5 éve tart. Nincsenek nagy problémák, viszont a szerelem az kihunyt, a szeretet megvan és viszonylag erős (remélem érthető a különbség). Az a baj nagyon lehúzzuk egymást, nem éljük az életünket, egy lakásban rohadtunk egész nap semmit nem csinálunk nincs is kedvem semmihez (természetesen dolgozunk, de a délutánok hétvégék totál semmiből nem állnak, mert sehova nem lenne kedvem menni, sokszor neki se), meghíztunk, azaz amolyan öreg házasok lettünk, szex totál nincs, egyszerűen nincs hozzá gusztusom, már közel se olyan mint fiatalon, de most lett nekem egy kapuzárási pánik. Én 20-on éves vagyok, még nem is kezdtem el élni, nem is szórakoztam ki magam. Való igaz jó is lenne ez a kapcsolat nekem akár még évekig is, mert nincsenek problémák, bár néha majdnem agyvérzést kapok mert olyan hülyeséget tesz, és már instant felkapom a vizet mert képtelen bármiért bocsánatot kérni, ha ő hibázik akkor is én fogom megjárni és nekem lesz a szar, de tényleg úgy élünk mint egy 60 éves házaspár, 0 inger, én előbb utóbb össze omlanék, és rohadtul nem lenne jó 1-2-3 gyerek után kiakadni és kiszállni ebből a dologból, mert ennek biztos ez lenne a vége szerintem, és az sokkal nagyobb gáz lenne.


Akkora választás előtt vagyok és le vagyok fagyva, tudom én vagyok a barom semmi kétség, de mikor belekortyolok egy komolyabb élet reményébe, mikor egy szép lány rám mosolyog azonnal vágyom rá, ki akarnék törni, de alapból lelkiismeretes vagyok és nem akarok neki rosszat, ez fáj a legjobban, hogy a hülye agyammal neki okozok rosszat. (Bár ő is csinált korábban ilyet, hogy ő ki akart törni mert komolyabbat akart, akkor én kegyetlen megszenvedtem). Más pofátlanul elmenne, de én még konkrétan a lakásban is lábujjhegyen járok, hogy az alattam lakót ne zavarjam akit életemben nem láttam még, hát akkor így hogy képzeljem el, hogy egy embert összetörök lelkileg.



2017. júl. 15. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés, hogy szakíts-e vagy ne?


Három választásod van:


1. marad minden így. Leéltek egy életet egy ilyen langyos pocsolyában. Egyikőtöknek se jó, mert nem hiszem hogy ő nem érzi hogy ez így oké és boldog.


2. elkezdtek dolgozni mind a ketten a kapcsolaton, de mindkettőtöknek akarni kell és meg kell beszélni a problémákat. Tényleg te ezeket mondtad már neki?


3. szépen megbeszélitek hogy ez így nem jó, nem vagytok boldogok, kerestek mind a ketten mást. ő is fiatal még gondolom, te is, találni fogtok még mást az életben. Persze biztos fájni fog neki is, egy szakítás mindig fájdalmas, de majd túlteszitek magatokat rajta, főleg ha belátjátok, hogy amiben most vagytok, az egyikőtöknek se jó és nem javítható

2017. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha boldogtalan vagy lepj ki a kapcsolatbol. Semmi erteme szenvedned. Lehet ö se akar mar veled lenni, csak nem mer lepni. Akkor meddig huzzatok?

En is kiborulok attol ha mas csalodott, de meg kell tanulni egy kicsit önzönek lenni. En pl. egy borzalmas este utan döntöttem ugy, hogy aki nem tetszik, azzal nem megyek randizni. Ha nem tetszik nemet mondok es kesz. Bantodjon meg, kit erdekel, a sajat eletemben en vagyok a legfontosabb. Ha összeomlik majd felepül. Inkabb mint, hogy boldogtalanul eld az eleted következö x evet.

2017. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, mit is akartok egymástól.

Ja és kikérem magamnak, pont hatvan éves vagyok, 36 éve együtt és még heti 2-4 szex kell, kellenek a bulik, csavargások együtt, hülyülések, stb.

Valamit ti nagyon rosszul csináltok.

2017. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj de mozduljatok ki b.meg!!!

Sportoljatok,és ne tespedjetek otthon, ember gondolkozz már kicsit! Mi fog változni ha elhagyod? Azt hiszed majd a jó nők egy dagadt testre vevők lesznek?! Hahaha röhög a vakbelem!

Azt hiszed ha új párod lenne, akkor az idő haladtával nem jutnál el ugyanoda? Dehogynem, ugyanez lenne mint most. Most legalább olyannal vagy, mint te saját magad!


Változtassatok az életeteken, mert azt nektek kell senki sem fog ebben segíteni. Ne legyetek ennyire életképtelenek, annyi látnivaló van a világban csak ki kell mozdulni.

2017. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Próbálok nagyjából mindenkinek válaszolni.

Első válaszadó, én is tudom ezt a 3 választást. Igazából ez ami bánt hogy ő valóban nem érzi magát rosszul, ténylegesen szeret engem, én is őt, már egy pusziért is oda van és hasonlóak. Bár az a baj, hogy ez a kapcsolat jelenleg nem kapcsolat, hanem egy nagyon nagyon jó barátság némi extrákkal.


Igen rosszul csináljuk, itt az egészben én magamat hibáztatom, mert én nem akarom a szexet én kavarom most a szart, de mit tehetnék ha nem vágyom ezekre a dolgokra vele. Próbált ő fogyni mindenhogy, mindig könnyen feladta, nem foglalkozik a külsejével, egészségtelenül táplálkozik ami marhára zavar hiába mondom neki inkább megsértődik. Szóval ő se tökéletes természetesen, csak én nem akarom elfogadni ezt, ő meg beletörődött.


4. válaszadó.

Persze a fogyás olyan, hogy én simán lefogyok, csak én is felvettem ezt a szar unalmas életstílust vele. De mikor ő hagyott el több éve én 20 kilót dobtam le, szóval ezután is menne, és pont ez a baj, hogy alapból nem nézek ki rosszul és azért van, hogy lányoknak tetszem és beszélgetünk, soha nem csaltam meg semmi, max flört volt, de pont ezek, hogy szép lányoknak is kellek, mérgezik az elmém, hogy minek szenvedjek végig ilyet, ha lehetne szebb és jobb.

2017. júl. 15. 20:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a baj, hogy a szép lányokkal is ez lenne. Ha benned nincs meg az igény arra, hogy kimozduljatok... és tulajdonképpen miért nincs?
2017. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben nem a kimozdulás vagy a kilók a fontosak, azok csak tünetek.


Ő mit akar? Értem, hogy neki ez így jó, ott vagy neki te, laktok, dolgoztok, elvagytok, mint befőttek a polcon.

És neki ez így ok a következő 60 évre?

Vannak álmai? Család, gyerekek, karrier, vagy legalább egy menő nyaralás?

2017. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na igen, ő nagyon ingatag, totál nincsenek céljai, valóban befőtt a polcon típusú ember. Eléggé labilis is lekileg, sok gondja van, nagyon sokat próbáltam neki segíteni, közben engem is folyamatosan emésztett a stressz amit ő generált a problémáival de támogattam, de sose hajlandó kimászni csak szinten tart. Rengeteg kínlódást okozott nekem, az idegeimet borzasztóan meg emésztette, a viselkedése a nemtörődömsége.
2017. júl. 15. 21:29
 9/12 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ! És kezdj el élni, nagyon komolyan mondom neked! Fiatal vagy, ne baszarintsd el a legszebb éveidet így.
2017. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Benne maradsz a kapcsolatban.

Szombat reggel felkelsz es megkerdezed: "Fragam,van kedved eljonni 1 ora mulva levo indulassal a budai hegyekbe kirandulni ? Este 19.00-re hazaerunk." Ezutan szeded a dietas 3 adag etkezesed es csomagolod,3 liter vizzel hatizsakba es ,ha letelt az egy ora,elondultok/elindulsz.


Ezert nem sertodhet meg. A kirandulas fogyaszt es ingyen van. Ha o is jon,akkor o is fogy. Tiszta haszon.


Jo kapcsolTotok van,csak nem tudjatok kezelni a helyzetet. Nyugi! Annyi fogyaszto dolgot lehet egyedul/kettesben csinalni.


Gyereket eleg 40 evesen szulnie. Ezen ne aggodj ilyen fiatalon.


Bulizni is eljarhatsz nelkule. Az meg nem megcsalas,ha masokkal tancolsz. Ha szexelsz is,az mar igen. De ezt te dontod el magadban.


Amugy meg ruhaban is szexelhet veled,ha olyan gusztustalan. Vagy legabb sz.pasd le magad. Az is kapcsolat epito.


N

2017. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!