Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vallja be a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallja be a párom, hogy cigizik?

Figyelt kérdés
Korábban cigizett,letette. Kb egy évvel később visszaszokott, aztán elmondása szerint megint letette, azonban éreztem többször a leheletén a dohány szagát és egyszer a nadrágzsebében találtam egy cigarettadoboz fóliáját. Kérdőre vontam, többször kérdeztem, hogy cigizik-e, de ő tagadja. Hogy tudnám rávenni, hogy mondja el?
2017. júl. 15. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Hogy utána rikácsolhass, amíg le nem teszi újra...?


Ha nem bízol meg benne akkor hagyd el.

2017. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Told bele a képébe a bizonyítékokat. Nyilvánvaló jeleket találtál, úgyis hiába próbálná tagadni a dolgot. Ha vita kerekedne a dologból, azt is vállald be, mert te vagy fölényben: hazugságon kaptad, jogod van ezt rajta számonkérni.
2017. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondja el? Fél, hogy kiborulsz emiatt?

Én nem azon erősködnék, hogy bevallja, hanem úgy venném, mint egy nyilvánvaló dolgot. Hiszen az is. Megkérném nyugodtan, hogy próbáljon meg leszokni, mert érzed rajta és zavar.

(Meg talán őt magát is félted, de ebbe nem mennék bele, mert abból már hegyibeszéd lenne, attól meg tízből kilenc ember rohamot kap.)

2017. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Minek álltál össze 1dohanyzoval?

Mar ott hibáztál

2017. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert buta.

Annyit kellene mondania, hogy "Cigizek. Na és? Ha nem tetszik, ne élj velem, oszt jónapot!".

2017. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom mert én biza simán megmondanám.
2017. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem azért rikácsolok,mert cigizik, hanem ,mert képes a szemembe hazudni szemrebbenés nélkül.


Vitatkoztunk emiatt már párszor, mivel már nem az első volt, de letudta annyival, hogy ő nem cigizik, én meg vagyok az állandóan vadaskodó hazisarkany.


Mikor megismerkedtünk, nyilván nem az számított, hogy dohanyzik-e vagy sem , hanem,hogy egy értékes ember.


Ő nem az a fajta, aki ilyen lazán ennyit mondana. Főleg, hogy van egy kisfiunk, akit imád, és ha én mennék, akkor őt is vinném.

2017. júl. 15. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ő nem az a fajta, aki ilyen lazán ennyit mondana."


Pedig azt tenné helyesen.


"Főleg, hogy van egy kisfiunk, akit imád, és ha én mennék, akkor őt is vinném."


Vagy hagyná, vagy nem.

De ha mégis, akkor van láthatás.

2017. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Rikácsolás meg önsajnáltatás helyett inkább segíthetnél neki a leszokásban. Egy ilyen hárpia mellett én is visszaszoknék...
2017. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
a párod egy hazudozó dohányos ezek szerint? Mert akkor azzal nemigen lehet menőzni
2017. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!