Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez furcsa, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez furcsa, vagy pont, hogy így helyes, és megnyugtató?

Figyelt kérdés

Párom egy ideje beszélget egy volt ismerősével, sok ideig nem beszéltek és újra felvették a kapcsolatot.

Csak éppen megfigyeltem, hogy mindennap amikor megyek hozzá a skype kijelzi neki, hogy előtte nap beszéltek, de amikor velem van akkor sosem... Nekem ez furcsa, mások szerint meg így helyes, mert ha velem van ne cseverésszen lányokkal, tehát ha 12-13 órát vagyunk is együtt, tehát együtt alszunk akkor sem írnak, pedig látom a lány elérhető.

Szerintetek ez így normális, vagy esélyes, hogy megbeszélik mikor vagyok ott, és akkor nem beszélnek, csak amikor nem? Mert már 3 alkalmat is kifogtam, hogy mondjuk vasárnap megyek délután, és kijelzi, hogy utoljára szombat este 7 órakor volt az utolsó üzenetváltás. (pl) Szerintem ez lehet, hogy nem egészen véletlen. Mit gondoltok? Mondjátok meg ha túlreagálom, mert mások szerint igen


2017. júl. 15. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Én nem örülnék, ha a barátnőm/feleségem/élettársam napi szinten társalogna vele ellenkező nemű emberrel.
2017. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sem örülök, de ezek szerint így nem is napi szinten, ugyanis amikor együtt vagyunk, és elég sokat, nem beszélnek, csak éppen azt nem tudom, hogy ez furcsa, vagy épp pont előfordul, hogy utána nap sem beszélnek , csak pont mindig ilyen pechesen jött ki :)
2017. júl. 15. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Engem személy szerint ez nem nyugtatna meg. Egyrészt, mert ellenkező nemű, másrészt meg pont akkor, amikor sose vagy ott- Azt látod, hogy ki kezdeményezi a beszélgetést?
2017. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tippelem, hogy mindig a nő, mert a nő köszönt el utoljára mikor láttam is, tehát arra párom már nem írt neki egésznap, tehát mondjuk lehet valamikor írt neki, vagy majd ír megint.Legalábbis én így gondolom.

Mondjuk én annyira nem pörgök már ezen, mert rengetegen elmondták, hogy nehogy megszakadjon a világ csak azért,mert elkezdtünk járni, vannak ismerőseim akiknek párkapcsolatba ellenkező barátjuk is van, akik ide oda viszik, elmennek érte mondjuk valahova, és hazaviszik, stb.. Tehát ők úgy vannak vele, hogy attól mert valaki párkapcsolatba van, ne legyen olyan korlát, hogy mert ő férfi, vagy nő.

Tippem szerint, akkor te eléggé féltékeny típus vagy, mert a dolog annyira engem sem akaszt ki, csak érdekesnek találtam, hogy véletlen lehet-e.

2017. júl. 15. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túlbonyolítod ezt az egészet.

Jól olvasom, tényleg az a gondod, hogy amikor nem vagy ott, akkor mással is beszélget, amikor meg igen, akkor csak veled foglalkozik? Meg azt nézed, ki köszön el kitől?

Legalább ismerd el, hogy zavar, hogy másokkal, más lányokkal is szóbaáll. Vagy csak ezzel az eggyel. Előrébb lennétek.

2017. júl. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem zavar a női tudat is, pedig egy szavam nem lehet a páromra, mikor olyan társaságba mentünk ahol nő volt, 3-4 mondatnál többet nem beszélt vele, és velem foglalkozott, engem ölelt, mégis olyan furcsa igen, hogy eltud valamiről beszélgetni egy nővel, tehát chatelget, nem mondjuk épp pár mondatot váltanak élőbe, hanem beszélgetnek kitudja lehet reggeltől estig :/ Nem tudom, engem ez zavar, és tudom, hogy ezért többen lehülyéztek már, és mondják, hogy túlreagálom, mégis olyan frusztráló nekem
2017. júl. 16. 09:37
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátod mit szól ehhez?
2017. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neki nem hangoztatom, magamban gondolom ezeket a dolgokat, azért nem hangoztatom, hátha túlreagálom, és az nagyon gáz lenne, hogy ő meg tök ártatlan, semmi hátsószándéka a dolognak, és én meg parázok
2017. júl. 16. 10:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök rendben van, hogy ha keveset tudtok együtt lenni, akkor abban az időben hanyagolja a barátait, és csak veled foglalkozik.
2017. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Annyira nem keveset, 2-3 naponta minimum, 3-4 órát , de van, hogy vele alszom

2017. júl. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!