Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom és szeretem is a barátomat hogy lehet valaki egyszerre szeretni és gyűlölni annyira, hogy?

Figyelt kérdés

Nem tudom mivan velem...:(


A barátomat tiszta szívemből szeretem és már 2 év 1 hónapja együtt vagyunk.


De van amikor úgy érzem megfojtanám. Nagyon nagyon haragszom rá ha valamiért veszekedünk olyankor neki mennék, megtudnàm ütni vagy ha csak ül mellettem, de tudom,hogy előtte engem valami nagyon apró dologgal megbántott akkor csak nézem és utálatot érzek, megütném, megrugnám kicsit, azt akarnám neki,hogy fájjon és kiabáljon, örjőngjön és a képébe tudjak nevetni.


Máskor viszont annyira erősen ragaszkodom hozzá és szétrobban a melkasom a szeretettől annyira szeretem őt...:( néha csak magamhoz ölelem, megcsókolom vagy este amikor hozzámbújik akkor belecsókolok a tenyerébe és a csuklóját puszilgatom. Minden porcikáját szeretem és elfogadom őt olyannak amilyen, imádom a mosolyát,hogy boldog velem, tökéletesnek látom, felnézek rá, tudom,hogy szeret engem és én is őt. Elvàlaszthatatlanok vagyunk.


De van amikor egyszerűen nem bírom már...:( Utálom is néha és a két év alatt számtalanszor éreztem ezt a kettős dolgot vele kapcs :(...


Hogy lehet valaki szeretni és gyűlőlni?


Normális ez? :(..


L/24


2017. júl. 15. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem kissé ijesztő. Érdemes lenne egy pszichiáterrel beszélgetni erről. De inkább több pszichiáterrel, mert egy orvos nem orvos.
2017. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kicsit ingerlékenyebb van és szerteszét hullott a hormonrendszered, ezért annyi fel tutdod húzni magad, hogy egyszerűen meg tudnád fojtani is esetenként.

Ajánlanám a Sedatif PC gyógynövényalapú tablettát, amely hosszútávon enyhíti a kitöréseket. :)

2017. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, ez így nincs jól. Más iránt még nem éreztél így?

Nem gondolod, hogy ez így veszélyes a barátodra, hogy mi van, ha tényleg megütöd? Mindenképp beszélgess erről egy pszichológussal, szerintem ez így nagyon nem lesz jó, ha hagyod ezt. Most gondolj bele, mit szólna ehhez a párod, hogy neked néha ilyen dolgok mennek a fejedben. Nemcsak hogy csalódna, de tartana is tőled, és valószínűleg elhagyna. Ne hagyd, hogy ez menjen tovább, ha őszintén szereted, akkor ne ragaszkodj így hozzá.

2017. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A barátom tudja,hogy néha ilyen vagyok.

Már párszor amikor veszekedtünk akkor mondtam neki,hogy "utállak" ne gyere a közelembe" de ténylegesen sose okoznék neki fizikailag fájdalmat. Képtelen lennék megütni mégis megtenném, de mégsem.. :( nagyon rossz érzés. Csak nála érzem ezt, mindenki mással kedves,nyugis vagyok. Vele is kivéve mikor veszekszünk, de akkor is csak verbális úton bántom. Szavakkal,hogy utàlom őt. Vagy volt rá példa,hogy bezátam magam a fürdőbe amíg nem nyugszom le. De ilyen kétszer előfordult azóta nem. Azóta csak belül dühöngök, máskor meg a szeretetem miatt robbannék szét. :( Ezt így konkrétan nem tudja. De szerintem ezért nem hagyna el, mert szeret engem tudom. Viszont így is orvoshoz akart küldeni, de nem erőltette. Azt tudom,hogy megbántottam már párszor :(..nagyon összetörtnek láttam amikor mondtam neki,hogy gyűlölöm őt, nem akarom látni, hagyjon békén, ne beszéljen hozzám, mert a hangja is irritál,az egész jelenléte,hogy áll velem szemben és csak néz..:(

2017. júl. 15. 23:07
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Menj el szakemberhez.
2017. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet, hogy borderline-os vagy? És mivel húz így fel? Ezeket olvasva, nagyon sajnálom őt, már bocsi.
2017. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Szeretlek is meg nem is, tudod így van ez..."

/Szikora Róbert/

2017. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6 pont ez jutott nekem is eszembe... borderline?
2017. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Leginkább akkor húz fel nagyon,ha számonkér valamiért vagy "parancsolgat", próbál irányítgatni vagy kisajátítóan viselkedik. Olyanokra gondolok mint pl nem mehetek bulizni többet, mert egyszer voltam csak, de berúgtam kicsit és egyik barátnőm bátyja vitt haza kocsival. Ezért a barátom nagyon mérges volt, mert több okból is féltett feleslegesen és úgy kezelt mintha megszabhatná nekem,hogy mit szabad és mit nem. Azért is összevesztünk már, mert keveset foglalkozok vele. Kizárom őt,inkább egyedül vagyok és ez bántja. Mondtam neki,hogy nincs így, hiszen mindig vele vagyok, mégis olyanokat mondd,hogy fáj neki,hogy így viselkedem, miért zárom ki és vonulok el néha? Miért nem lehetek egyedül? Nagyon gyűlőlöm olyankor amikor ilyenekért veszekszünk. De van ennél " jobb is". Vacsoràzunk és beszélgetünk aztán megemlíti egy nőt bárki lehet az, de akkor pont egy kollégáról mesélt. Ártalmatlan, nem csalt meg tudom. De a fejéhez vágtam volna valamit vagy felálltam volna az asztaltól aztán meséljen tovább arról a csajról másnak, de nem érdekel engem. Nem mondtam neki semmit, de észre vette,hogy baj van. Megkérdezte mi a baj mondtam,hogy semmi csak utálom a női ismerőseit. Erre rácsapott az asztalra,hogy nekem már megint elmentek otthonról mi a gond? Mondjam már el. De hát én sem tudom sokszor. Nagyon szeretem őt komolyan :(. Sosem akarom elveszíteni. Akkor inkább szakemberhez fordulok, de hogy mondjam el a barátomnak,hogy "miatta" megyek orvoshoz?
2017. júl. 15. 23:49
 10/17 A kérdező kommentje:
borderline-os az mit jelent?
2017. júl. 15. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!