Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megváltozott. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valamivel több mint másfél éve járunk, két éve ismerjük egymást. Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy megváltozott. Már nem.olyan mint régen, és ezt nagyon erzem. Régen sokkal kedvesebb, odafigyelobb, hálásabb, erzelgosebb volt. De nem csak én gondolom úgy hogy megváltozott, szülei is ugyan ezt mondták.A gond az hogy én még mindig szeretem, de nem őt hanem a regi énjét, és sokszor szenvedésnek érzem, mikor vele vagyok, mert érzem, hogy nem ugyan olyan mint régen. Többször felvetettem neki hogy megváltozott és hogy szeret e engem, vagy szakitani szeretne e. A válasz az volt hogy szeret , nem változtak az érzelmei, nem akar szakitani... Már sokkal kevesebbet is beszélünk, és azt érzem hogy nem figyel rám annyira. Pl nyaralni volt a szüleivel egy hetet én mondtam hogy küldjön képet és hívjon fel mikor ráér elég egyetlen egy nap.par percre. De az egészet elfelejtette napról napra szólni kellett hogy szeretném már, mindig az lett h majd holnap, pedig tudja hogy csak 1 kepet és 1 rendes beszelgetest akartam mikor nem messengeren irunk hanem beszélgetünk... Meg még egyéb apróbb dolgok amiket mondtam neki, de feledésbe merültek. Mondtam neki, hogy én a régi énjét szeretem, és ha nem kapok vissza akkor nem.fogom bírni. Még itt ott látok apró jeleket, de már nem olyan mint akibe beleszerettem.


Miért lehet ez ? Lehet még esély arra hogy visszakapom?



2017. júl. 15. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak elmúlt a rózsaszín köd... Hát ilyen ez a valóság.... Ha nem bírod, szakíts!
2017. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Üdv a való életben!
2017. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Ez a "szerelem".


19/L

2017. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Beszélj vele erről.

Az is lehet, hogy belekényelmesedett a helyzetbe.

Mikor változott meg, és mit gondolsz, mi okozta? Volt törés az életében?

Erről tudnod kell.


21/L

2017. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!