Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el vagy várjak rá?

Figyelt kérdés
Elég hosszú a történetem de megpróbálom rövidre fogni. Éppen szünetel a 6 éves párkapcsolatom. 16 évesen jöttünk össze, mindegyikünknek a másik volt az első. Idén februárban megkérte a kezem, 3 hónapja pedig összeköltöztünk Bécsben, és mind a ketten itt dolgozunk. Az összeköltözés óta sokat veszekszünk. Én sajnos az egész kapcsolatunk idején rá akartam eröltetni az igazamat és azt akartam, hogy mindig azt tegye amit én mondok. 2 hete azt mondta végeztünk mert nem bírja tovább velem. Azt mondta kiöltem belőle minden jót. Sajnos későn de beláttam, hogy egy pasit nem lehet irányítani. Kiderült, hogy az egyik kolléganőjével kialakult köztük valami. Kétszer találkoztak, de csak csókok voltak. Akkor 2 hete vele akart lenni, hozzáteszem a csaj 3 évvel idősebb nála. Én el akartam költözni de a "párom" nem hagyta, mondván még túl korai, ne menjek el mert nem tudjuk még mi lesz a vége, csak egy kis szabadságra van szüksége. Tegnap nagyon kiakadtam, mondtam, hogy nem bírom ezt tovább. Sírt előttem és azt mondta velem akarja leélni az életét de most kell neki pár hónap szabadság. És kérte hogy adjam meg neki ezt és utána minden jó lesz. De nem tudja ő sem, hogy mi van vele. Azt mondja ha változom és nem akadok ki mindenen akkor minden rendben lesz és ő csak erre kér időt. Persze hozzátette, hogy nem akar összejönni a kolléganőjével de senki sem tudja mi lesz. A csaj akarja őt természtesen... A "párom" minden este elmegy a haverjaival, egyik este a csaj is ott volt és elvitte a párom pulcsiját mert fázott és azt írta neki, hogy a pulcsijával alszik... Nagyon nehéz nekem ez az egész. Ja és együtt alszunk, minden nap lefekszünk egymással. Egyszerűen nem értem ezt az egész helyzetet. Annyira félek, hogy egy nap hazajön és azt fogja mondani, hogy költözzek el mert összejött a csajjal. Előbb is beszéltünk telefonon és sìrt, a 6 évalatt egyszer láttam sírni, a nagyszülei temetésén. De ebben a két napban már kétszer is. Sírt a telefonban és mondta, hogy szeret de nem tudja mi ez amit érez a csaj iránt és ezt akarja tisztázni magában, és azt szeretné látni, hogy változom. Szeretem őt, ő az igazi és nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

2017. júl. 16. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

A srác több vasat tart a tűzben. Te pedig úgy viselkedsz mint egy 13 éves tini kislány.


Nem tudok mit mondani erre. Azt hittem valami nagyon nagy problémáról olvasok aztán csak azt olvasom,hogy "brühüm" szejetlek, de mást is b#ni akajok" okés szejejmem de nem bíjom tovább" szakijtok vejed" de azejt ba#d meg a p#mat minden eszte".


19/L

2017. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy te sem voltál még szerelmes. Köszi az értelmes hozzászólást!
2017. júl. 16. 10:38
 3/18 anonim ***** válasza:
Hagyd őt. Ne alázd meg magad, másik nővel kavar. "Pár hónap múlva folytatjátok." Persze, most ezt hiszitek, de pár hónap múlva már vígan túllesztek egymáson.
2017. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem más baszásáról, ahogy te mondtad szó sincsen
2017. júl. 16. 10:39
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha nem élnénk együtt könnyebb lenne. De mivel itt dolgozom én is elég nehéz lenne haza költözni. A munkámat nem akarom feladni, csak így meg elég rossz.
2017. júl. 16. 10:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, attól, hogy az ember szerelmes, még nem kell megaláznia magát és mindent elnézni meg benyelni az illetőnek. Erős, érett felnőttnek kell lenni és elengedni azt, ami nem működik. Ha együtt akar lenni veled ismét pár hónap múlva - akkor majd pár hónap múlva bizonyítsa be, hogy tényleg te kellesz neki, ha te addig még vele akarsz lenni.
2017. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyébként egy szóval sem mondtam, hogy kavarnak. Annyit mondtam, hogy neki új ez az egész, hogy más iránt is többet érez mint szimpla barátság. Szó sem volt kavarásról. A csók igen na az az volt, amikor éppen szétmentünk. De azóta nem voltak együtt sehogyan sem.
2017. júl. 16. 10:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kiderült, hogy az egyik kolléganőjével kialakult köztük valami. Kétszer találkoztak, de csak csókok voltak. Akkor 2 hete vele akart lenni, hozzáteszem a csaj 3 évvel idősebb nála. "


Két hete vele akart lenni! Aha és szerinted mit akart a csajtól? Szerinted csak smaciznu akart volna? Nem nyilván bevágta a f#kat a nő p#ba.


Mellesleg nem értem az ilyen kislányokat. Mi a f#ért teszel fel egy kérdést,ha mindenkinek megakarod magyarázni,hogy DE amúgy a barátod ilyen olyan és már nem olyan bla bla. Akkor várj rà! Aztán alázd magad addíg! Jöhet a sok DE, DE,DE ,DE,DE.



19/L

2017. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek #8-cal, nem vagy képes elfogadni, hogy el kéne engedned a pasit, inkább hárítasz és próbálod őt kimagyarázni. Csak magadból csinálsz hülyét...
2017. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Értem jólvan. Nem feküdtek le. Mondta, hogy akarta volna, de ezt nem tudta volna megtenni velem mert szeret. Azért csak jobban ismerem. A szívem mélyén tudom, hogy el kellene mennem de tegnap is mondtam neki, hogy elköltözöm és teljesen kétségbe esett, kérte, hogy ne menjek el. Ezért nem tudom mit tegyek.
2017. júl. 16. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!