Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom az exét nézegeti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom az exét nézegeti a facebookon. Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

A laptopján vissza akartam keresni egy oldalt amit nemrég bezártam és az előzményei között ott volt 2 exe is akiket megnézett. Olyankor volt ez amikor ivott is kicsit. Ez egyikük most szakított a párjával. Szerintetek ez jelenthet valamit? Vagy csak kíváncsiság?

Mi egy éve vagyunk együtt.



2017. júl. 16. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenbe belelátni a saját paranoiáidat.


Miért nem tőle kérdezed meg egyébként?

2017. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én lány vagyok, de szoktam nézegetni az exe(i)met facebookon. Nem azért, mert szeretem vagy hiányzik, hanem sima kiváncsiságból.
2017. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jelent semmit. Csak megnézte az ex képeit. Ez miért lenne gond? Ilyenen felesleges rágódni. Megkérdezni sem kell szerintem, nem kell mindennek jelentőséget tulajdonítani.


19/L

2017. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha .exe fájlt látsz facebookon, arra jobb nem rákattintani.


(tréfával egybekötött tanmese-rovatunkat látták)

2017. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha visszavágyna, akkor csak annak az exnek a képeit nézte volna meg, akire rágerjedt. De mivel több exe cuccait is megtekintette, valószínű, hogy csak kíváncsi volt: "Vajon mi lehet velük?" esetleg "nekik is összejött egy szuper kapcsolat, olyan, mint az enyém, amelyben a barátnőm száz százalékban megbízik bennem?"
2017. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazt gondolom, mint az előttem szóló.

Szerencséd, hogy több ex képét is nézte, mert ez a kíváncsiság jele.

Ha az egyikkel össze akarna jönni, akkor a többit nem ütné be a keresőbe. :)


21/L

2017. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!