Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem túl sokat enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem túl sokat enged meg magának velem szemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő megtehet minden olyat velem, amiért engem megszól. Én eddig mindig tűrtem neki, de már unom, hogy folyton papucsnak kell lennem. Próbálom kerülni a vitákat, éppen ezért nyelek le neki mindent. Nagyon szeretném, ha néha ő is törekedne arra, hogy vita esetén kibéküljünk, vagy hogy elkerüljük a konfliktusokat.
2017. júl. 16. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még kiszállhatsz.
2017. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Sarkadra állsz.

Te határozod meg, hogy veled mit lehet megtenni.

2017. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele. más megoldás nincs.
2017. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Semmiképp se menj hozzá. Én azt javaslom.
2017. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És még csak vőlegény.... milyen lesz férjként, 10 év múlva?

Ne nyelj le semmit, az élet nem abból áll.

Már most se tűnsz túl boldognak.

2017. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azzal fontos el, hogy lenyelsz mindent. Ő ezt pontosan tudja, hogy bármit megtehet veled, mert inkább nyelsz, mint hogy elhagyjon. Konkrétan a szádba is xarhat.

Nyugodtan vedd fel a kesztyűt és küldd el ordítva a bús pichába. Egyből tudni fogja, hogy átlépett egy határt. Jobb, ha benne is tudatosul, hogy elveszíthet téged. Ha nem szeret, és nem érdekli, ha szakítasz, akkor jobb, ha ez esküvő előtt derül ki.

2017. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes....hagyod hogy azt tegyen veled amit akar bántson a viselkedésével mert TE szereted őt...

Ha neki ilyen a szeretete akkor az jó lesz neked? JA nem akkor nincs mire alapozni. Vedd lazán.Amit ő megenged magának veled szemben azt szorozd meg 10el mert azt fogod kapni pár év múlva majd tőle...

2017. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minek akarsz összházasodni egy olyannal, akivel totál nem illetek össze? 😃


Kommunikációdban is kellene javolnod (neki is persze), hogy legközelebb már képes legyél legalább te eredményes-konszenzusos vitát folytatni. Asszertíven

2017. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 16. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!