Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fognak válni?

Figyelt kérdés

Édesanyám és édesapám elég komolyan összevesztek úgy két napja és azóta nem igazán beszélnek egymással, ha beszélnek akkor is csak vitatkoznak. :-/ Több mint 30 éves házasok már és eddig nem volt ilyen komoly vitájuk.

A probléma az, hogy édesapám elég komoly stressznek van kitéve és elkezdett inni, majdnem minden nap iszik 1-2 sört, de van mikor többet is. :-/ ezért édesanyám összeveszett vele és alkoholistának nevezte, ezért édesapám nagyon ideges lett és akkor elő jött az, hogy "Akkor most váljunk el?" stb.

Édesanyám le van százalékolva, mivel több komoly betegsége volt, ezért egyedül nem lenne képes megfelelően ellátni magát, illetve anyagilag is komolyan érintetné őt, mivel havi 40e Ft-ból nem tudna megélni. :-/

Én 20 éven felüli vagyok, de még otthon élek, dolgozom, de mellette tanulok még, ezért engem is komolyan érintene, ha elválnának és ezért bármelyikünknek el kellene költözni. :-/


Hogyan lehetne ezt békésen megbeszélni?


Mint írtam is, eddig még nem volt ilyen jellegű összeszólalkozásuk, viszont édesanyám elég sokat sír ez miatt, édesapám pedig nem nagyon akar békülni. :-/


2017. júl. 16. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy ilyen vitából még nem lesz válás.

Apádat próbáld elterelni a piálástól, én is így kezdtem, aztán másfél év után már nagyon-nagyon nehéz volt kiszállni.

Nem is nagyon nézte ki belőlem senki, hogy menni fog.

Attól nem lesz kevesebb a stressz, ha iszik, de több meg lehet.

2017. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!