Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami? Vajon randira megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami? Vajon randira megy?

Figyelt kérdés
Múltkor majdnem kidobott, de megpróbáltuk meg egyszer,közben bevallotta hogy irogat egy csajnak. Nem tudom, abba maradt e de múltkor nagyon csetelt valakivel, varta,higy jojjon sms. Most meg bejelenti, hogy este dolgoznia kell, es ahhelyett, hogy haza jönne,most mar buliba is hivatalos.
2017. júl. 16. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

1. Tanulj meg helyesen írni először is!

2. Nem értem a problémád, ha másnak is írogat, akkor minek vagy ilyennel együtt?

3. Tudnál légyszi egy teljesen komplett értelmes történtet írni, mert ez így se füle, se farka!

4. Miért nem lehet őszintén és nyíltan egymással kommunikálni?

2017. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1es te meg tanulj meg nem okoskodni, ha mar ertelmeset nem tudsz írni, ne gyere nekem a helyesírással, kisebb gondom is nagyobb annal,minthogy gyöngy betűkkel irjak ilyen nyomiknak.
2017. júl. 16. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg te csak addig kellesz neki, amíg a másik csajjal rendszeresen lesz szex.
2017. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fura egy unkahely, ahol vasárnap délelőtt rendelnek be valakit estére.

Én inkább a randis verziót tartom valósabbnak.

2017. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!