Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha teljes mértékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha teljes mértékben féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Nos igazából ez az egész úgy kezdődött h a párom írogatni kezdett pár hülye r@bancnak, aztán dolgozott és rámozdult egy csaj és hagyta magát,szemezett egy modellel ,szívezett egy barátnőjével akivel "csak barátok" ,aztán elkezdett facebook-on bejelölni pár r@bancot és nem hagyta h kitöröljem őket és mindig azzal van h nem kell nekem mindent tudnom ha kérdezgetek . Annyira félek h elvesztem ,annyira félek h megcsal és folyton ezt érzem h megcsal és egyszerűen ezt a szorongást , ezt a fájdalmat már nem bírom tovább. Mit tegyek? hiába kérdem nem válaszol és csak elűz. Azt mondja h szeret ,de már ezt nem érzem , sőt megkérdeztem 3 hete tőle h szeret e és azt mondta h nem. Nem tudom h képes e megcsalni. Szerintetek?

2017. júl. 16. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyere le Jóisten.. szakíts ha ennyire bizonytalan vagy, és megoldódik a problem.
2017. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdon képen miért lenne rosszabb nélküle mint így vele? Mert ebben én semmi pozitívat nem látok vagy szeretetet pedig erről képen szólnia egy kapcsolatnak.
2017. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Jézusom..komolyan a te kirohanásod sokkal ijesztőbb!



19/L

2017. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele?! Semmi pozitív érzésed nincs ezzel az egésszel kapcsolatban, csak egy merő gyomorgörcs vagy!
2017. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tiszta görcs vagyok miatta , de első kapcsolat és első szerelem és már 3 éve együtt vagyunk.
2017. júl. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!