Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így mi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elszeretnék menni egy fesztiválra(4napra),de a bárátnőm nagyon tiltakozik,megkérdeztem tőle direkt többször, hogy neki nem probléma-e biztos,azt mondta, hogy nem most meg már szakítani akar,A jegyet is megvettem már,hálózsákot,sátrat stb,A barátaimmal mennék és, hogy miért nem ketten megyünk? Adjam el a jegyet,Ő nem lesz második a barátaim után,amikor elmondtam neki, hogy utána elviszem valahova,de nem érti meg,letiltott most,nem értem a lényeget. Dolgoztam az egyik barátom apjánál, hogy finanszírozni tudjam a fesztivál és a kettesben terveztem utazásunkat.

2017. júl. 16. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tényleg csak tipp: nem lehet, hogy telebeszélték a barátnők a fejét (vagy olvasott pár hülye cikket fészen, vagy egyéb), hogy a feszteken mennyi megcsalás meg egyéjszakás van? És megijedt, hogy mi lesz vele?
2017. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Gondolom a barátnőd magától még normális (ugye az elején), aztán valamelyik barinője telebeszélte a kis buksiját ezzel a "te csak második vagy"-dumával, rosszabb esetben egy kis "tutira meg fog csalni, sőt, biztos azért megy, hogy megcsaljon"-duruzs is befigyelt.

Meg kéne beszélnetek normálisan, ha hajlandó rá. Amikor mondtad (gondolom próbáltál beszélni vele), hogy az elején még nem volt baj, stb., arra mi volt a reakciója?

2017. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nemtudom,szerintem ez is közbe játszik,de elmondtam, hogy nem csinálok semmit,meg sem fordult a fejemben,de ez is benne van a pakliban szerintem.
2017. júl. 16. 16:32
 4/23 A kérdező kommentje:
Elnézést a hülye fogalmazásért.
2017. júl. 16. 16:34
 5/23 A kérdező kommentje:
Nemhinném, hogy valaki bebeszélte neki,nem hülye,tudja nagyon jól, hogy milyen vagyok,csaltam már meg az előbb barátnőmet,tehát lenne alapja,de! Tudja, hogy vele nem tenném meg. És az már amúgyis régen volt.
2017. júl. 16. 17:00
 6/23 A kérdező kommentje:
Előzőt*
2017. júl. 16. 17:01
 7/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezzel mi itt nem tudunk mit kezdeni, és egyedül te sem. Tippelgethetünk neked, meg te is agyalhatsz rajta, de ez csak hulla felesleges, eredménytelen időtöltés, semmi több. A csajjal kellene megbeszélned.
2017. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De nemtudom,ha megtudtam volna már rég nem itt lennék,csak egy kis segítseg szeretnék, hogy vajon mi lehet a baj.
2017. júl. 16. 17:11
 9/23 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz? Hogy mi a baja? Ebben csak ő tud "segíteni".
2017. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#1: De ha az asszonynak baja van, vagy fél valamitől, akkor miért nem beszéli meg, miért hisztizik? Ja, hogy túlságosan egyszerű lenne megbeszélni, mint rögtön szakítani meg fenyegetőzni. Csak azt nem értem, hogy az ilyen emberek miért okoznak fájdalmat a másiknak a saját hülyeségük/beszariságuk miatt. Egyszerűbb és tisztább dolog lenne, ha a lány felvállalná az esetleges félelmeit, plusz elég ciki, ha egy férfiember még a barátai társaságában sem lehet.
2017. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!