Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem már ugyanazt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem már ugyanazt, mi változhatott meg bennem ennyire?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, mindketten 28 évesek, vagyis elvileg teljesen kész egy esetleges és vágyott elköteleződésre. Az elején minden meseszerű volt, vágytam a társaságára és kívántam őt nagyon. Aztán volt egy kis bizalmi törés, ezt nehezen bocsátottam meg neki, de végül továbbléptünk, azt hittem, hogy helyére került ez bennem. Azóta azt sem tudja, hogyan kedveskedjen, reggelit készít, nyaralni voltunk, pici kedvességekkel lep meg, de valami nem ugyanaz, elkezdett zavarni a jelenléte, a mézes-mázas stílusa velem. Idegesít, hogy kicsimnek szólít, valamint hogy minden nap 200 soros eltúlzó üzeneteket ír velem kapcsolatosan. Nem tudom, hogy mit tegyek, bántani a reakcióimmal semmiképp nem szeretném, szakításra nem vagyok még kész, kis időt szeretnék adni kettőnknek. Ami még meglepett, hogy csapnivaló volt az első éjszaka együtt, simán elaludt közvetlenül utána, nálam pedig a szex kardinális szempont.

Volt már valaki hasonló szituációban?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2017. júl. 16. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a bizalmi törés? Ezek szerint nem állt helyre és a kezdeti rózsaszín felhőket messzire elfújta.
2017. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Két dolog is:

Még a kapcsolatunk elején volt egy félreértés, én azt hittem, hogy moziba ment valami számomra teljesen ismeretlen haver csajjal, közben elment hozzá filmezni, ahol állítása szerint el is aludt.

Folyamatosan más nõk külsejétõl (is) esett hasra, amíg nem szóltam neki, hogy elég.

2017. júl. 16. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy ezek után hamar kiábrándultál, már pedig kiábrándultál belőle, csak szerintem nem akarod még magadnak bevallani.
2017. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor az van, amit sejtettem belül, kiábrándultam.

Most már hiába irogatja, hogy ilyen meg olyan szép és értékes vagyok, inkább fárasztó, minthogy örüljek neki. Mégha a szex jó lett volna, akkor kicsit más azért.:)

2017. júl. 16. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, sok értelme nincs, ha nem vagy teljesen boldog. Annak érdemes időt adni, aki meg is érdemli.
2017. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 hónap után már bosszant, szerelmes egész biztos nem vagy és a szex is rossz. Mi a kérdésed még? :)
2017. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szinte belealszik a szexbe, majd elkezd horkolni.:)
2017. júl. 16. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:

És miért vársz a szakítással?

Sem lelkileg sem testileg nem kielégítő neked a dolog és még csak a kapcsolat elején vagytok.. Mi lesz később?

Őszinte leszek, 28 éves vagy, nincs arra "idő" hogy ilyen kapcsolatokban ellébocolj éveket.. Lehet most nem érzed, de később bánni fogod..

Sok ismerősöm bánta meg utólag, hogy egy ilyen mellett ragad évekig..

Most még csak 5 hónap, én nem adnék neki több időt.

Nem ő a te embered, hagyjátok egymást menni, legyen esélye neked is és neki is olyat találni,akivel minden ok.

Biztos van olyan nő,aki értékelné az üzeneteit, aki imádná ha kicsimnek szólítanák stb.

Neked meg biztosan lenne olyan srác,akivel jó minden..

2017. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

10#

Neked is köszönöm az építő jellegű kommentet.

Nem írtam, pedig fontos lehet, hogy mi távkapcsolatban vagyunk (ezzel nincs gondom, bár volt egy olyan kijelentése, hogy "messze vagyunk még az összeköltözéstõl") 1 hét múlva látogat haza Mo-ra.

Arra gondoltam, akkor beszéljük meg személyesen, hogy részemrõl nincs semmi vonzalom, lépjünk tovább, ne pedig online.

2017. júl. 17. 11:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Az úgy korrekt.
2017. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!