Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek barátnöm 1 évre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek barátnöm 1 évre külföldre menne tanulni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. 1 éve lakunk együtt. Imádom őt, eljegyzést terveztem jövőre az alapszakos diplomaosztoján. Nem rég közölte h kettős mesterdiplomát szeretne tehát 1 év külföldön 1 év itthon. Elveszteném, félek. Mik a tapasztalaitok hasonló szituációban?
2017. júl. 16. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne már előre szakítani. Vágjatok bele, aztán vaa működik és együtt maradtok, vagy nem.
2017. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

A szerelem minden akadályt legyőz.

Tudtok neten beszélgetni, haza is tud jönni és az egy év hamar elrepül, ha te is lefoglalod magad és nem agyalsz ezen állandóan.

Csak azt ne kérd, hogy válasszon közted és az álmai között.

2017. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Keress másik lányt.
2017. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Keressetek addig más(oka)t, aztán mikor újra együtt lehettek, próbáljátok meg folytatni!

Az egyéni szükségleteitek fontosabbak, mint valami nyomi távkapcsolat.

2017. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert egy komoly kapcsolatban ez nehogy mar komoly kerdes legyen...(kulonosen ha tobbek vagytok holmi osztonlenyeknel). Felteszem a parod nem Jemen egy eldugott szegletebe megy tanulni vagy Uj-Zelandra, hogy abszolut megoldhatatlan a dolog.
2017. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Erasmuson nálunk mi férfiak jártunk ki a barátnőinkhez. Mondjuk egy Franciország vagy Hollandia sokkal egyszerűbben megközelíthető, mint pl más csereprogramokkal USA v Kína. Hova megy pontosan a Zasszony?
2017. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne tenned?

Ha el akarod jegyezni, vele tervezed a hátra lévő éveidet, akkor mit számít ez az 1 év, amíg távol van? Ennyit ki lehet bírni, én nem akarnám,hogy miattam elszalassza ezt a lehetőséget.

Melyik országba menne?

Ha valamelyik közelibe, akkor simán tudtok találkozni akár 1-2 havonta is.. Némelyik eu-s országba sokszor ki lehet fogni repjegyet 10-15 ezerért oda-vissza..

Időben sem sok, akár 1 hétvégére vagy pár napra is lehet menni látogatni és ő is jöhet haza.

Így ki lehet bírni szerintem, ha próbáltok találkozni és minden nap tartjátok a kapcsolatot.

Meg gondolom nem teljesen egy év, hanem csak két félévről van szó.Szeptembertől június-júliusig.

Közben félévek közötti szünettel gondolom.

Kibírható.

Kivéve ha USA,Ausztrália vagy más nehezen megközelíthető helyre megy.Mert oda azért már drága lenne a repjegy és időben is sok,egy hétvégére nem éri meg.

De pl Lengyelországba vagy Németországba stb olcsó és gyors átmenni.:)

Szerintem legyél őszinte, mondd el,hogy kicsit félsz tőle, de támogasd is benne, ez az 1 év lófing, ha 50-60 évig még vele terveznél.

Hamar eltelik, ha úgy állatok hozzá,hogy ez átmeneti és nem sokára együtt lehettek.

Csak hát veszekedni meg felesleges dolgokon rágódni nem érdemes, tönkre tenné a távkapcsolatot.

Mindketten ha akarjátok,akkor menni fog..

Btw én elmondanám neki,hogy megterveztem kérni a jövőben, hogy nehogy azt higyje,hogy azért kérnéd meg, mert elmegy.

2017. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ebben részem, csak az akkori párom ezt fél év után jelentette be, addig hallgatott róla a drága családjával együtt.

Azt tudom Neked javasolni, hogy ne erőlködj, ne próbálj megoldást találni erre a problémára mert ez nem a Te feladatod. Mond el a párodnak, hogy tiszteletben tartod a döntését(mást úgy sem tehetsz), és közölje veled mi az elképzelése a közös jövőtöket illetően. Ha azt mondja, hogy semmi vagy ezen még nem gondolkozott el, akkor nem rajtad járnak a gondolatai, az iskola a fontos, búcsúzz el és keress egy másik partnert.

Ha azt látod rajta, hogy próbálja a helyzetet megoldani, akkor talán lehet folytatás, de sajnos nem ez a jellemző.

Az én exem 3 év után jött haza, fel is keresett személyesen, nem is volt éppen partnerem, de közöltem vele, hogy ha 3 évig nem akart látni, beszélni velem, akkor most sincs semmi értelme. Eléggé ki volt akadva, de közöltem vele, hogy Ő már csak egy emlék, és így is marad.

2017. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan házaspárt ahol a feleség kiment egy évre Erasmussal. Azóta is együtt vannak, vannak gyerekeik meg minden. Akkor vagytok összeillő pár ha nem akarod elvenni tőle ezt a lehetőséget. Azon kívül ha a távolság megeszi a kapcsolatot, nem volt az olyan erős.
2017. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hmmm ... nálunk kiment, visszajött, megkértem a kezét, igent mondott, kitűztük a dátumot, kimentek a meghívók, barátnője mutatott képeket azokról a pasikról akiknek megvolt a kiküldetés alatt.

Aztán meg felőlem azt teszel amit akarsz.

2017. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!