Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális lehet 6 év együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lehet 6 év együttélés után?

Figyelt kérdés

A párom 24 éves rengeteget dolgozik szakácsként, napi 16 órákat, és több napot egybe.

Én 27 éves vagyok, én is dolgozom de nem olyan sokat mint ő. Van egy 3 éves kisfiunk.

A kérdésem az lenne hogy természetes ennyi idő után hogy nem foglalkozunk annyit egymással?

2 évvel ezelött megcsalt mely az én hibám is volt elüldöztem magam mellöl.... De ez annyira nem is lényeges.

Az lenne a kérdés, hogy normális h amikor csak tesszük pihenünk, mintsem h együtt lennénk ugy? Az átlag havi 2-3?

Ehhez tartozik, hogy "kerüljük" egymást a munka által. Amikor ő hazajön, én már alszok, amikor én elmegyek ő még alszik.

Azt mondja szeret, csak fáradt..

Előre is köszönöm, a normális válaszokat.

Szép napot nektek!


2017. júl. 17. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat valoszinuleg mar regen haldoklik, most meg csak ultok a pocsolyaban.
2017. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális... Mi 10 ev utan is heti szinten vagyunk egyutt legalabb 2x. Nalunk pedig 2 gyerek van es a férjem ugyanígy sokat dolgozik hasonlo beoban, mint a párod. Szoval ez mar tobb, mint fáradtság.
2017. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6 év után? Nem.

Egy megcsalás után? Igen.

Semmi sem lesz olyan, mint előtte. Még elkínlódtok addig, amíg el tudod tartani egyedül a gyereket, aztán mentek külön.

2017. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus " halálraítélt" kapcsolat...nem részletezem...csak a kivégzés időpontja még mem ismeretes...sajnos.
2017. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább egyik szülőtől kapjon egészséges képet a gyerek! Így senkitől sem fog, mert mindketten csak szenvedtek :/
2017. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, te elüldözted, ő félrekúrt, te visszafogadtad és csak vegetáltok.

Remek példa a gyereknek.

2017. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!