Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megbeszélt programot miatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megbeszélt programot miatta halasztjuk. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap megbeszéltük, hogy ma fürödni megyünk 14 órától.

Akkor találkoznánk.

Tegnap este közölte, hogy ő kora reggel 7 körül elmegy az apjaval es a bátyjával ide-oda, de kb. 14re végez. Ma regg felhívtam, mondta is hogy jó lesz a 14. Aztán most beszéltünk és mondtam neki hogy 14re elkészülök megminden erre a válasza az volt hogy attól függ hogy ő végez 14ig vagy sem. Erre kiakadtam. Direkt megvolt beszélve erre előtte pár órával változtat. Utálom az ilyet és tudja jól. Szerintem felnőtt emberek már tudnak tervezni előre.


2017. júl. 17. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Jogos vagy sem: teljesen felesleges!

Megírod neki, hogy akkor a strandon találkoztok. Te meg indulsz most, és nem vársz senkire. Ennyike.

Nem csak férfi kísérővel engednek ám be! ;)

2017. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok oda eljutni mert kocsival mennenk. Sajnos en nem tudok vezetni. Tomegkozlekedessel meg kesobb ernek oda mint o. :(
2017. júl. 17. 11:55
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
#2 Akkor megvárod, és pont egyszerre értek oda. ;-)
2017. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

#2


Itt akkor semmi másról nincs szó, mint arról, hogy rá vagy szorulva és most idegbetegkedsz, mert más dolga/kötelezettsége is van.


Innentől nem nagyon sajnállak. Majd mentek, ha mentek.

2017. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Hó hát akadt más dolga a.családjával, és nem tudta hogy végeznek. Azt hitte 2-re meglesz, aután később derült ki hogy még sem. Ez azért suerintem nem olyan nagy dolog.
2017. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Felnőtt ember, tehát napközben előfordul, hogy dolga van, nem csak annyi, hogy strandra megy. Ez megérthető. Kicsit tovább tartott az elintézendő. Van ilyen.
2017. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg felnőtt emberek nem csinálnak ilyenből cirkuszt. Nem az esküvőtökről késik, nem az előre kifizetett méregdrága luxus karibi hajóútról csúsztok le, csak egy nyamvadt strandolàst toltok el pár órával. Elhiszem, hogy csalódott vagy, de ezért tényleg nem érdemes durcizni.
2017. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem hisztisnek tunsz. Nem bantaskepp.

De en ilsen tul higgadt es megerto no vagyok. Ha dolga van a paromnak akkor dolga van. Azt speciel most nem is frjtetted ki h melo v ilyesmi....

2017. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tévedni emberi dolog. Tudom, hogy sok minden alól ki lehetne húzni magamat, ha mindig ezt szajkóznám, de... azért egy strandolásra nem oda érni, mert melózik apjával és bátyjával... Erre könnyen lehet mondani. Elszámolta magát. Tévedett. Tévedni emberi dolog.
2017. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha sorozatosan fordul elő ilyen és tudja, hogy téged zavar, akkor jogos. Ha nem sorozatosan fordul elő vagy valami fontos dolgot kellett csinálnia, nem jogos.

Részemről az ilyen dolgokkal nincs semmi probléma. Ha én kések, a barátnőm megvár és addig csinál valamit. Ha ő késik, én megvárom és csinálok valamit. Nem érezzük úgy, hogy egy kapcsolatban ez miatt bármiféle probléma legyen.

2017. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!