Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy tök jól indult az ismerkedés, de megijedtetek egy kapcsolattól és inkább kihátráltatok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Mi ijesztő van egy kapcsolaton? :D Ha nem jó, ki lehet szállni belőle.
2017. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán volt 15-16 éves fejjel :) De utána megismertem a jelenlegi párom (majdnem 17 évesen) és már lassan 7 éve boldog párkapcsolatban élünk :)
2017. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 az elköteleződés gondolata elég sokaknak ijesztő.
2017. júl. 17. 17:18
 4/13 anonim ***** válasza:

velem folyton ez van... most leszek 23 és nagyon is vágyom egy komoly kapcsolatra. Ha alakulni kezd valami, általában teljesen bezsongok, de aztán egyik pillanatról a másikra mindig történik egy kattanás bennem és onnantól menekülőre fogom. onnantól úgy érzem, hogy nem több számomra, mint egy jó barát. nem tudom megmagyarázni, de k**** sz*r érzés, mert nem tudom, h bennem van a hiba, valami pszichés dolog, vagy csak simán tényleg nem a megfelelő személy és addigra száll fel a rózsaszín köd

22L

2017. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 ha minden ismerkedésed így fuccsol be, akkor benned van a gond, igen :/ Velem is előfordul sajnos...
2017. júl. 17. 17:37
 6/13 anonim ***** válasza:

volt ilyen nemrég, igen.


nagyon szépen alakult minden a pasival, aztán betojt, és letagadta az érzelmeit, amikről korábban beszélt.


akkor nagyon kikészültem, de ma azt mondom, kinek kell egy ilyen éretlen tökfej, akiben semmi tartás, bátorság és tisztesség nincs.

2017. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem volt még és nem is lesz.


Ha minden jól alakul egy ismerkedéskor senki nem hátrál ki, bolond lenne.

2017. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 attól, hogy te nem hátrálnál ki, más még igen. Sok éretlen pasi csinálja ezt, nem egyszer estem így pofára, de én is éreztem már ilyet, mikor épp nem voltam kész kapcsolatra.
2017. júl. 17. 17:45
 9/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok ismét


Tudom, hogy nagy valószínűséggel bennem van a hiba, de olyan rossz, hogy hirtelenjében minden idegesíteni kezd. Rámtör az érzés, hogy miért akarnék pont tőle kapcsolatot, mikor annyi hasonló barátom van. Próbálok egy ideig tudatosan tovább haladni ennek ellenére is az ismerkedésben, de most pont megint eljutottam oda, hogy nem tudom, van-e értelme tovább. Most már tehernek érzem és nem tudom változhat-e még.

2017. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, sokszor. Utana jott valaki, akivel eszembe se jutott ezen parazni. A megerzeseim megkimeltek egy felesleges csalodastol, ezert paraztam be.
2017. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!