Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a férjem, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, de mégis másra gondolok. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Férjemmel két éve vagyunk együtt ,egy éve házasok.

Gyerekeink vannak(ikrek).

Az az egy év házasság nem a legésesebb év volt ..amit nagyon sajnálok is... :(

Nem megcsalásról van szó hanem más egyéb okokból..

Rátérek a lényegre... Kapcsolatunk elején megismertem egy férfit akibe had ne mondjam tetötől talpig levett a lábamról... Oda voltam érte..ő is értem.. Ám de megismerkedtem a férjemmel

. Ezt nem tartotta jó szemmel majd megkérdezte kit választok..nagyon nehéz volt döntenem viszont az a fiú jövöre visszautazott volna a szülő hazájába..mit értem volna vele együtt lenni..

Megakartam komolyodni,nem fiúzni hanem egy komoly kapcsolatot létrehozni..


Nagyon nehéz volt ,és időbe telt mire túlléptem rajta..

Idővel ,elkezdett nekem irni hogy miujság ,szeretne újra azt amit régen .. Viszont terhes lettem.. Letiltottam nem szerettem volna hogy miatta most felrúgjak mindent..

Mostanság annyira sokat gondolok vissza milyen jó volt vele és hogy igy még egy férfi se ( férjem se!) éreztette azt hogy egy olyan nő vagyok akiért a csillagokat is lehozná.. Az a férfi csak ha rám nézett éreztem azt a "pillangókat) a hasamban..az ágyban is hihetetlen mennyi érzés volt benne...

Nem tudom

.lehet csak ez hiányzik a kapcsolatunkból és ezért gondolok másra..remélem elmúlik :(

Kérlek ne itélkezzetek felettem..én is ember vagyok érzésekkel ..

L/21



2017. júl. 17. 23:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk előtt**! Bocsánat rosszul irtam..
2017. júl. 17. 23:36
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt nem tartotta jó szemmel majd megkérdezte kit választok" -> Egy igazi férfi nem állít ilyen döntés elé. Gyenge jellem. Már itt elrontottad.


33F

2017. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem... Ő azt mondta ha tovább találkozom a férjemmel akkor ő viszont nem szeretné tovább folytatni... Szóval ellehet döntenem..

Megis értem ...

2017. júl. 17. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

21 évesen a saját életeddel és személyiségeddel sem vagy képen, de már egy 2 éves kapcsolatban született 2 gyermeked. Nem, nem szereted a férjed, legalábbis biztosan nem szerelemből.

Amit kívánni tudok: Remélem, legalább a gyerekek életét nem teszitek tönkre. Ha lesz legközelebb, akkor majd először MAGADDAL leszel tisztában és UTÁNA házasodsz meg.

2017. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, jól csinálod.

Az egyetlen hiba, hogy csak fizikailag szakítottál vele, de fejben még nem.

Próbálj meg az itt és most-ra koncentrálni: arra, ami épp körülvesz. Gyerekek, férj, utca, család, szoba, satöbbi...

2017. júl. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%

21 évesen házas ember vagy már? Férj? Gyerekek? Az "eigen". Kár,hogy ilyen éretlen és felszínes vagy - gyerekes. Nekem 3 mondatod után ez jött le.


19/L

2017. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!