Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti mit gondoltok erről, normális ez így szerintetek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején tartunk, amikor még minden szép és jó. Vagyis annak kellene lennie. Igen ám, de a pasim az együttlétünk után (egy alkalom) egybõl elalszik, mintha leütötték volna. Ez számomra iszonyatosan kiábrándító, hiszen sokszor én vagyok felül, tehát nem is kell annyira megerõltetnie magát. Amikor szóvá teszem, próbálom megbeszélni, mindig ráfogja valamire, hogy keveset alszik pl. Eddig egyetlenegy pasimnál sem volt ilyen gond, õ az elsõ és ezért is kérdezem itt a fórumozók véleményét. Mi lehet a háttérben? 32 éves csupán.
2017. júl. 18. 00:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Lehet tényleg fáradt :D Ezt mondjuk nem értem, hogy "de a pasim az együttlétünk után (egy alkalom) egybõl elalszik," utána meg írod, hogy sokszor. Most akkor egyszer vagy sokszor?
2017. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
48%

Se melegként se nőként nem lennék a helyedben xddddddddddddd

Made my day :D

2017. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Úgy értem, egy "menetet" bír.

Akkor is ez van, ha találkozásunk elõtt szabadnapja volt.

2017. júl. 18. 00:35
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
nyílván nem egyszer feküdtek mår le, te kis butusa #1-es :)
2017. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2: Most én sem tudom, hogy sírjak vagy mi legyen, de ez az igazság :)
2017. júl. 18. 00:38
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi, lányként írok.


Vagy megszokod vagy találsz olyat aki éjjel nappal megàllàs nélkül ku#gat és sosem fárad el.


19/L

2017. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Én is azonnal elalszom szex után.


N33

2017. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az eddigi párkapcsolataimban voltak nála pár évvel idõsebbek is, de mindegyikük bírta velem. Igaz, itt most van egy kis súlyfelesleg. (+10kg)
2017. júl. 18. 00:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor először feküdjetek le aludni, majd ha felèbredtetek, akkor dugjatok. Egy próbát megèr..:)
2017. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Emberek...orgazmus után leesik a szervezet kortizol szintje, vagyis a stresszhormon szintje. Ez nyugalmi állapotot idéz elő, ezért alszanak be az emberek. Mindent nekem kell itt megtanítani? 😬
2017. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!