Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi szép, fiatal nő él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szép, fiatal nő él ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép, fiatal nő, de látszik rajta, hogy nagyon szomorú. Megtaláltam face-n, csak saját magáról, meg a gyerekéről van kint kép, de találtam egy régebbi fotót is, meg láttam már az életben is....a párját.

Egy agyontetovált, pókhasú, nagyon agresszív kinézetű pali, állítólag a lány próbált már lelépni tőle, de nem mer már.

Valószínű a pasas rátelepedett, de nagyon.

Nem szeretnék a lányról ide feltenni fotót, de ha látná valaki, azt mondaná: hűha, nagyon szép.

Tudom, semmi közöm hozzá, csak sajnálom a lányt, már az életben nem szabadul.

Bepróbálkoznék nála, valószínű lenne bennem vagy 3 kés a párja által.



2017. júl. 18. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Az is lehet, hogy négy. Sajnos van ilyen.

30/f

2017. júl. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki mer, az nyer...aki meg sem próbálja, az biztos vesztes.
2017. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatok két színtéren játszódnak. Van egy, amit bárki láthat, és van egy másik, amit csak ők ketten ismernek. Az, hogy látszat mit sugall, nem ad alapot az ítélkezésre. Rengeteg pár van pl, akiket az egyik fél fétise tart össze. Az, hogy senki mással nem tudja kiélni, csak pont az adott partnerrel. De nem is kell ilyen messzire menni. Ha egy pasas tudja, mi kell a nőnek, mi kell ahhoz, hogy valóban nőnek érezhesse magát mellette, ha nem csak a testét, de lelkét is meg tudja ölelni, ha fenn tudja tartani a partnere szerelmét, kinézhet akár úgy, mint az ördög. A szépfiúk pontosan itt szokták elszúrni; azt hiszik, hogy a külsejük mindent megold helyettük.
2017. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor valószínű nem olvastad el a kérdésem.

Nem a szépfiúságról volt szó, bár látom ez neked derogál.

Menj el manikűröshöz, hátha segít rajtad.

2017. júl. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!