Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok amiért ez ennyire zavar?

Figyelt kérdés

A barátom tesójának a barátnője olyan lány, aki ilyen kis vicces-kötekedős. Nem az, hogy nem kedvelem őt csak zavar, hogy amikor a barátommal kötekedik, viccelődik akkor ő állandóan nevet rajta meg kedvesen " vissza hülyéskedik", de amikor én próbálom viccesen ugratni akkor rám förmed, hogy ne legyek bunkó meg nekem ez nem áll jól.

Meg néha játszadoznak, csikizik egymást, de velem ezt sosem csinálja.

Lehet, hogy túl gondolom és csak nem akarja meg mondani a tesója miatt, hogy álljon le, de akkor miért vevő erre a poénkodásra? És ami főleg zavar, hogy velem miért nem az? Ha tőle kérdezem akkor egyből "mit féltékenykedek?!" meg csak a vita van belőle.

Egyébként 4 éves kapcsolat és ezen kivül nincs gond köztünk,de ez kezd egyre jobban zavarni.


2017. júl. 18. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Fura h rogton igy radformed. Azt hiszem tartja magat de vonzodik hozza.

De lehet h csak teged ertekesebb lanynak tart es tenyleg messze all ez a fajta dolog a te szemelyisegedtol es toled nem erzi termeszetesnek.

Nem tudom. De engem is zavarna. Az en parom soha nem viselkedne igy, meg talan a sajat lanytesojaval sem. Nem mert nincs meg az a gyermeki enje, csak o ugy fogja fel ha van bnoje akk nem illik.

Remelem meg tudjatok 1x beszeni ...bar ezek szerint errol vmiert vele nem lehet.

22L

2017. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barátod tetszik neki, te meg nem.
2017. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy ezt vetted észre és hogy ez neked rosszul esik. Nálam is volt ilyen helyzet, hogy az egyik exem így viselkedett egy másik lánnyal, piszkálták egymást, velem meg nem csinált effélét. Engem ez nagyon zavart, pedig egyébként nem vagyok egy féltékeny típus.
2017. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha ilyen történik, szólj neki, hogy viselkedjen, mert ez neki sem áll jól.
2017. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátodnak tetszik a lány.

Nem gondolom ezt hisztinek...

De ahogy írtad, más probléma nincs köztetek ezt leszámítva, neki belefér ennyi kis laza flörtölgetés.

Szerintem amúgy ez nem jó. Lehet kezd ellaposodni a kapcsolat. (vagy már ellaposodott és ezért viselkedik így a barátod).

A párod meg azért nem veszi észre, mert ő tökjól elszórakozgat evvel a csajjal.

Beszélgessetek el erről, hogy hogy álltok, mennyire vagytok még egymásnak fontosak 4 év után is. Vagy ki mit szeretne.

A megcsalások általában az ilyen párod féle "bunkózással" szoktak kezdődni... mert ő nyilván nem tartaná magát bunkónak ezért... csak kérdés, hogy mondjuk ő csinált e volna ilyesmit akkor mikor veled ismerkedett, mikor te voltál az új-friss nő a képben.

Nyilván nem "bunkózott" volna le, meg nem mondott volna ilyesmit, hogy ez nem áll jól neked... stb.

Szóval érdemes átgondolnod ezt.


32N

2017. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!