Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pécsi férfi (26) vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsi férfi (26) vagyok. Hiába vagyok sikeres, a magánéletem egy csőd. Soha nem volt még barátnőm, pedig azt mondják, jóképű vagyok, de túl zárkózott, és komoly. Bulizni sem járok. Nem akarok kifordulni magamból. Hogyan törhetek ki ebből?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 22:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Légy nyitott...járj el programokra.


Ha egyedül nem, legalább barátokkal járj el valahová és ismerkedj!

2017. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Szervezetek baráti programokat, pl utaztatóknak egy másik városba és menjetek el ide oda. Rengeteg szingli no van, csak egy férfit várnak aki mer lepni is:) kérd meg a barátaid hogy mutassanak be pár no ismerosuknek, gyakorolj rajtuk :) egyszer kell bele jönni :)
2017. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat az autocorrect miatt :)
2017. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen, ez itt a baj... Barátaim sincsenek. Csak a család. Az egyetemen volt olyan évfolyamtársam, akinek három év után gondolkodtam a nevén... És bejártam minden órára... Komolynak, aggodalmaskodónak, lazaságra képtelennek tartanak. Ha megtetszik egy lány, túlzottan rányomulok, és nehezen fogadom el, hogy megint bakot lőttem...
2017. júl. 19. 22:55
 5/29 anonim ***** válasza:
63%

Ismerkedj, beszelgess idegen nőkkel is, barátkozz. Légy nyitott mindenre.

Én is így szedtem fel a mostani pasimat. Ő 32 évesen már túl volt egy öngyilkosságon - hála Istennek! - amit túlélt és még szűz volt. Most már babat varunk😎

2017. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Szerencsére azért nálam ennyire nem durva a helyzet, mint a párodnál volt. Engem csak frusztrál, hogy nem kellek egy nőnek sem. Az internetes társkeresés nejem nem jön be, nem hiszek benne. Viszont az állandó, és várható elutasítás elvette a maradék önbizalmamat is... Sokszor már magamtól teszek le róla, hogy megszólítsak egy lányt. Túl nyomulós vagyok, a kiszemelttel a legtöbbször megromlik a viszonyom a próbálkozás után... Eddig mindig így volt, nem beszélünk egymással már. Túl görcsös vagyok, ami azért van, mert lassan kezdem elhinni, hogy magamra fogok maradni...
2017. júl. 19. 23:05
 7/29 A kérdező kommentje:
Még randizni sem voltam soha.Életemben eddig háromszor ültem be kávézni nőkkel, amit annak hittem, majd felvilágosítottak, hogy nem az volt... Köztük az egyik maga kért meg, hogy kísérjem haza sötétedés után... Egyikük sem áll már szóba velem...
2017. júl. 19. 23:13
 8/29 anonim válasza:
Nem lehet hogy túl korán hívtad el őket randizni vagy mondtad meg nekik hogy tetszenek? Ez elijeszti a csajokat. Kérdezz sokat róluk!De ne legyél túl nyomulós se, várd meg, hogy ők keressenek téged!És csak akkor hívd el őket randizni, ha már adták vmi jelét annak, hogy tetszel nekik!
2017. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Pécsi vagyok, ezért keltette fel az érdeklődésem a kérdés.

Amúgy... Gimnázium alatt nem beszélgettél a körülötted élő emberekkel? Vagy mi miatt nincsenek barátaid?

2017. júl. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Mondtam már egyszer. Oda kell menni csak úgy nőkhöz, pl. közértbe, hogy beszélgess a semmiről pár mondatot. Ez az a szívbarát vaj? Mikor jár le ez az izé? Így tudsz nőkkel beszélni, bátorságot gyűjteni. Csináltam többször próbából, mert jó nőkhöz akartam odamenni kíváncsiságból. Gyerekes anyukával is beszéltem utcán, meg sok ilyen hasonló. Kamuból kérdeztem, hogy hol van valami jó messzi utca. Olyan is volt, hogy kérdeztem, hogy nem a te férjed az autószerelő Jani (kamuból)? Mondja, hogy nem, én meg, hogy pedig olyan ismerős vagy valahonnan. Tök jó volt. Így is lehet gyúrni. Ajánlom, mert önbizalomfejlesztő tud lenni.
2017. júl. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!