Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mindig kérdezem a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindig kérdezem a barátomat, hogy hova tűnt, ha 1- órán át nem ír vissza. Ha én nem teszem meg, ő sosem kérdezi, hogy hova tűntem. Ez azt jelenti, hogy nem vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Azt. Sz.rik rád.
2017. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom csak nem aggódik annyira mint te.
2017. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ekkora se­gg. Lehet, hogy van jobb dolga, mint folyton a messengert lesni. A chatelés hitvány dolog, főleg, ha kötelező megszokássá válik. Az együtt töltött idő legyen minőségi, a külön töltöttet viszont ne pocsékoljátok üres írogatásra.
2017. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nyugi...
2017. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jezus... Talan mert o ugy gondolja, h nem kell minden egyes kis xarsagrol beszamolnia... De teved :D
2017. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi van akkor, ha egy óráig nem ír vissza?

Szerintem éli az életét, dolgozik, tanul, játszik, barátaival van stb.

Miért kéne minden percben neked írnia?

Nem mondom, én is beszélgetek szinte egésznap a párommal amikor nem találkozunk, de nem várom el, hogy állandóan írogasson, tudom , hogy van dolga, ahogy nekem is.

Szerintem kicsit akadj le róla, mert idegesítő lehet, hogyha állandóan számod kéred.

2017. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Önmagában nem jelenti ezt.
2017. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jeleni, hony nem az inteligenciád miatt szeret.
2017. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Komolyan, mindenben a sz.rt kell meglátni?

Ha nem keres, biztos azé', mert nem vagy neki fontos.

Ha keres, akkor meg jön a "jaj, megfojt az aggodalmával, nekem levegő és szabadság kell!" szöveg.

2017. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

miért lógsz rajta, miért számoltatod el az idejével?


felnőtt ember, hadd élje az életét, anélkül, hogy be kéne neked számolnia minden percéről.


ahogy látom, ő tiszteletben tartja, hogy te felnőtt vagy (életkorod alapján, agyilag nem biztos), és nem cseszeget téged.

2017. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!