Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és férfiak melyik csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak melyik csajjal szexelnétek és kivel lennétek párkapcsolatban, kép?

Figyelt kérdés

1 [link]



2 [link]



Melyikkel szexelnétek és melyikkel lennél párkapcsolatban?


Én sajnaaa az első vagyok :((


L/24


2017. júl. 20. 18:34
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok le miért azt vàlasszátok köszi.
2017. júl. 20. 18:35
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

a husisabb bejön :P

nekem mindig is a teltebb alak volt vonzó :P


24F

2017. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Privit majd légyszi ne írjatok!
2017. júl. 20. 18:37
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettőre a második. Ráadásul az elsőn eléggé megtolták - megjegyzem igénytelenül - a photoshoppot szóval valszeg még ennél is kövérebb a valóságban.
2017. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%

A szépség relatív, kinek ez, kinek az tetszik. Ízlések és pofonok.


De mivel látom, hogy szomorúfejet tettél a mondatod végére, akkor miért nem teszel azért, hogy lefogyj? Lusta vagy életmódot váltani és mozogni egy keveset?

Nem kifogásokat kell gyártani és azt, hogy majd elfogadnak úgy ahogy vagyok.

A te egészséged bánja, ha tovább hízol


Egyébként pedig hazánk az egyik legelhízottabb ország, remélem ezt mindenki tudja.

2017. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Én az elsővel szexelnék. Hogy párkapcsolatban melyikkel lennék, azt nem gondolnám, hogy két képről el tudom dönteni. (Te talán igen? :O)


Hiába tolnám az elsőt Szolnokig, ha mellette egy hisztis, akaratos, megkeseredett, nyávogós, iPhone-függő, munkanélküli kis **csa, akkor inkább a másodikkal járnék, hiába tetszik kevésbé a teste.

2017. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom nem lep meg, ha azt írom, hogy a másodikkal szívesebben szexelnék így a képek alapján. Az oka az, hogy egész egyszerűen vizuálisan vonzóbb számomra szexuálisan.

De azért az a döntő, amikor élőben találkozok egy nővel, lehet, hogy a második sem mozgatna meg benne élőben semmit, meg az is lehet, hogy az első viszont igen.


Járni meg azzal járnék, akivel a szexuális vonzódáson túl emberileg is megvan a szimpátia.


Egyébként némi kajára odafigyeléssel és edzéssel lazán ledobhatna 10-15 kilót az egyes, és akkor már tök jól nézne ki, és nem arról van szó, hogy aszkétaként sanyargasd magad évekig, szóval nem kerül hatalmas erőfeszítésbe, úgyhogy ha elégedetlen vagy magaddal, akkor életmódot kell váltani.

2017. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nekem a melleim le lesznek vetetve,mert nagyok. Az exem és a mostani barátomnak sem tetszik a mellem. Decemberben lesz a műtétem.
2017. júl. 20. 18:41
 9/30 A kérdező kommentje:
Már 11 hónapja fogyózok. Napi két étkezés, úszàs.
2017. júl. 20. 18:43
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

11 hónapja fogyózol???


Milyen sikerrel haladsz eddig?


Nem fogyózni kell, hanem egészséges mozgásban gazdag életmódra kell váltani.


Legyen erőd és kitartásod a továbbiakban is. :)

2017. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!